6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / İst.Tokat Spor ve Yavuzselim Sporlu Somaliye Yardım Ettiler

İst.Tokat Spor ve Yavuzselim Sporlu Somaliye Yardım Ettiler

İstanbul  Tokatspor ve Esenler  Yavuzselim spor kulüpleri Esenler belediyesinin başlattığı Somali’ye yardım kampanyasında boş durmadılar. Kulüp başkanlarının organizasyonu ile futbol okulu ve altyapı sporcuMinik sporcular 3 gün içinde harçlıklarından biriktirdiklerini zarflara koyarak esenler belediye başkanı M.Tevfik Göksu’ya kendi elleriyle teslim ettiler.

Belediye başkanı M. Tevfik Göksu iki spor kulübüne teşekkür ederek miniklerin tek tek tebrik etti. Yardım organizasyonuna destek veren İstanbul esenler tokatspor kulübü başkanı Gültekin Kaya ” esenler spor camiası her konuda hassas olmalıdır, minik sporcularımız esenlerde birçok insana örnek olacak davranışta bulundular.

Hiç bir değer insan onurundan ve insan yaşamından daha değerli değildir. Belediye başkanımız sayesinde esenler tek yürek oldu. Bu büyük organizasyonda bizlere düşen ne varsa desteğe hazırız. Ayrıca Yavuzselimspor kulübü hocası Ayhan Çınar ‘a ve sporcularına sonsuz teşekkürler ederim. İnşallah bu insanı organizasyona esenlerde faaliyet gösteren diğer kulüplerimizde duyarsız kalmaz” dedi. Başkan Kaya ” minik sporcularımız esenlerde değil, dünyada olan bir olaya bile duyarsız olmadıklarını gösterdiler. Esenlerde sporu yönetenler artık dikkat etmeli, çocukların hiçbiri kandırılacak insanlar değiller. Somali’de yaşanan insanlık dramına sessiz kalmayanlar artık hiç bir konuda sessiz kalmazlar aman dikkat” şeklinde konuştu.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir