22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / İYİ Parti Esenler ilçe teşkilatı aşure tağattı

İYİ Parti Esenler ilçe teşkilatı aşure tağattı

İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara   muharrem ayı nedeni ile Esenler  dörtyol  meydanı’nda aşure dağıtımı yaptı. Aşure almak için uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar aşurelerini aldıktan sonra İYİ partiye teşekkür ettiler.

 

İYİ Partisi Esenler ilçe teşkilatının aşure dağıtım programının ilk startını ilçe başkanı Ömer Kara verdi .İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara aşure dağıtımı esnasında yaptığı açıklamada “Muharrem ayı bizler için bir matem. bir hüzün, bir dönüm noktası  ve aynı zamanda bir kucaklaşma ve  muhabbet ,kardeşlik notasıdır. Birlik ve beraberliğin, huzurun, adaletin, barış ve demokrasinin özlemiyle yanıp tutuşan  milletimize  “az kaldı “dedi.

Ömer Kara  konuşmasının sonunda   işte bu noktada hep     muharrem Ayı’nı idrak ediyoruz. Muharrem Ayı bizler için bir hüzün, bir dönüm noktası ve aynı zamanda bizler için bir diriliş, muhabbet ve kardeşlik notasıdır. Muharrem ayı yeniden var olmanın adeta bir arifesi olarak Müslümanların gönlünde yer etmiştir. Çünkü bu ay da şehitlerin efendisi ve peygamber efendimizin torunları Hz. Hüseyin ve Hz. Hasan şehit edilmişlerdir. Kerbela şehitlerimiz yüz yıllar geçmesine rağmen bugün dualarla hayır ile yad edilmektedir.”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir