23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kaymakam protokolü engellilere verdi

Kaymakam protokolü engellilere verdi

                

3 aralık dünya engelliler günü nedeniyle Esenler’de bir proğram uygulandı.İlk proğram saat 10.30’da  Davutpaşa caddesin’den dörtyol meydanına kadar engelliler ve Esenler ilçe protokolü yürüyüşle start aldı.

Bando eşliğinde Türk Bayrağıyla yılın 365 gününden birinde kendilerinin hatırlanmasından oldukça mutlu olan engelliler yürümeye çalışırken gözlerinden mutluluk aktığı gözlendi.Esenler halkının  çok yoğun ilgi gösterdiği yürüyüşte Esenler protokolünü oluşturan ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu engellilerin protokolünün önünde yürümesine özen gösterdi.Gazetemiz tarafından düzenlenen 2010 ” ENLERİNDE”  okufıyucular tarafından en çok oyu alarak yılın bürokratı seçilen ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlunun bu hassasiyeti engelliler tarafından alkışla olumlu karşılandı.

Davutpaşa caddesindeki yürüyüşün ardından dörtyol meydanında son bulan proğram konuşmaların ardından son buldu.Daha sonra Kızılay ‘a Kan Bağışıyla devam etti.Kan Bağışının ardından aynı gün saat 14’de Engelli Haklarıyla ilgili bir söyleyişi yapıldı.söyleyikişinin ardından yine  Ortopetik Engelliler Derneği Tarafından Tasarım sergisi açıldı.Serginin ardından Görme Engelliler Derneğinin organizesiyle bir Konser verilerek son buldu.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir