23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Belediye ve Kaymakamlık veleybol turnuvası tam gaz

Belediye ve Kaymakamlık veleybol turnuvası tam gaz

Esenler Kaymakamlığı ile Esenler Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediğ “Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası” yapılan ilk maçlarla başladı. İlk maçlarda, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilk galibiyetlerini alarak gülen taraf oldu.

Esenler Kaymakamlığı ile Esenler Belediyesi ortaklaşa olarak, kurumlar arasındaki dostluk ve dayanışmayı geliştirmek, çalışanlar arasındaki arkadaşlığı pekiştirmek gibi gayelerle düzenlenen futbol turnuvasından sonra şimdi de voleybol turnuvası düzenledi. Kemer Mahallesi’ndeki Esenler Spor Kompleksi’nde düzenlenecek ve hafta içi 18.00-20.00 saatleri arasında oynanacak turnuvanın ilk maçı, 9 Aralık 2010 Perşembe günü Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile Hakkı Başar Spor Kompleksi takımları arasında oynandı. Büyük bir çekişmeye sahne olan maçta, ilk seti Yardım İşleri Müdürlüğü 25 -17 kazandı. İkinci set ise 25-23 Hakkı Başar Spor Komplesi’nin oldu. Üçüncü seti de 25 -20 kazanan Sosyal Yardım Müdürlüğü 3-1 öne geçti. 4. Sette iyi bir oyun ortaya koyan Hakkı Başar Spor Komleksi 25-10’la maça ortak oldu. Son sette büyük bir çekişmeye sahne oldu ama daha soğukkanlı davranan Müdür Özcan Hamza kaptanlığındaki Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü 15 – 10 seti alarak maçı da kazanmış oldu.

Milli Eğitim zorlanmadı

Günün ikinci maçı A Grubu’nun diğer takımları Esenler Milli Eğitim Müdürlüğü ile Esenler Müftülüğü arasında oynandı. Milli Eğitim Müdürlüğü takımı Müftülük takımı karşısında zorlanmadı ve setleri 25-8, 25-12 ve 25 – 10 gibi farklı skorlarla alarak maçı kazanan taraf oldu. Böylece Milli Eğitim Müdürlüğü, 16 takım arasında ne kadar iddialı olduğunu da göstermiş oldu.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir