22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kim bunların sorumlusu ?

Kim bunların sorumlusu ?

Peki bunların sorumlusu kim?

Esenler’in en işlek caddelerin’den biri olan Esenler  Davutpaşa caddesinde korku saçan motosikletler şimdide Esenler Dörtyol  Meydanını  sardı.Bu gün saat 16.40 sularında Esenler Dörtyol Meydanında bir motosiklet  yaya olarak yürüryen çocuğa arkadan  çarptı.Yaşı küçük olduğu tesbit edilen yayanın ayağı  ve diğer yerleri kırılırken halk motosiklet sürücüsüne tepki gösterdi.Gazetemize konuşan vatandaşlar “Bu ve bunun gibi motosiklet sürücülerini defaatlerce teykililere şikayet ettik ,maalesef net bir sonuç alamadık. Bu gün burada ayağı  ve diğer organları kırılan çocuğun  belki  bu gün ölümü bile gerçekleşebilirdi.Ne olur bu haykırışımızı yetkililre ulaştırın”dediler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir