20 Mart 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kim bunların sorumlusu ?

Kim bunların sorumlusu ?

Peki bunların sorumlusu kim?

Esenler’in en işlek caddelerin’den biri olan Esenler  Davutpaşa caddesinde korku saçan motosikletler şimdide Esenler Dörtyol  Meydanını  sardı.Bu gün saat 16.40 sularında Esenler Dörtyol Meydanında bir motosiklet  yaya olarak yürüryen çocuğa arkadan  çarptı.Yaşı küçük olduğu tesbit edilen yayanın ayağı  ve diğer yerleri kırılırken halk motosiklet sürücüsüne tepki gösterdi.Gazetemize konuşan vatandaşlar “Bu ve bunun gibi motosiklet sürücülerini defaatlerce teykililere şikayet ettik ,maalesef net bir sonuç alamadık. Bu gün burada ayağı  ve diğer organları kırılan çocuğun  belki  bu gün ölümü bile gerçekleşebilirdi.Ne olur bu haykırışımızı yetkililre ulaştırın”dediler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir