12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kim ne derse desin Sarıgül:CHP’in İBB belediye başkan adayı

Kim ne derse desin Sarıgül:CHP’in İBB belediye başkan adayı

Türkiye Değişim  Hareket Lideri ve Şişli Belelediye Başkanı Mustafa Sarıgül, TDH İstanbul İl Başkanlığının düzenlediği iftar programı sonrasın’da  net konuştu. “YURTTAŞLARIM BENİ  NERDE GÖRMEK İSTERDE BEN ORADA OLURUM” Çünkü be gücümü önce yardandan daha sonra yurttaşlarımdan alıyorum. ” 2014 yerel seçimlerinde CHP’nin İBB belediye başkan adayı olmasına kesin gözüyle bakılan  Mustafa Sarıgül iftar konuşmasında konuklar  seslenerek “Evet son kez kesin ve net söylüyorum beni sevgili yurttaşlarım bu zamana kadar nerde görmek istedilerse ben orda oldum. Bundan sonrada  yine nerde görmek isterlerse   orada olacağım “dedi. 45749_10151644735822529_1944592733_n

 
 

Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül TDH’nın İstanbul İl Örgütünün iftarı Grand Cevahir ütün konuklarla tek,tek ilgilendi. . İftar yemekleri yendikten sonra açış konuşması yapan TDH İstanbul İl Başkanı Mehmet Ali Oğuş iftara katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.Evet bu gün gerçekten s bizim için çok önemli bir gün bu önemli bir günde sizlerle birlikte olma fırsatı yakaladığımız için sizlere minnettarım.Birazdan genel başkanım sayın: Mustafa Sarıgül sizlere hitab edeceklerdir bu anlamda sizlerin huzurlarından ayırlıyor hepinize tekrar afiyet olsun diyorum”dedi.Daha sonra alkışlar arasına kürsüye gelen Mustafa Sarıgül konuşmada şunları söyledi.Evet “sizlere bir ilçe belediye başkanı olarak son kez sesleniyorum” “Ramazan ayı münasebetiyle verdiğimiz bu iftar sofrasının bereketi hem ülkemiz hem de İstanbul için hayırlı olmasını diliyorum. Şu anki mevcut Şişli belediye başkanı olarak, Mustafa Sarıgül olarak, yıllarca çalışmalarımızı insan odaklı yaparak çalışmalarımızı gerçekleştirdik. “Evet ben Şişli’yi çok seviyorum ve çokta önemsiyorum Şişli benim için çok önemli bir ilçe ancak şu herkes tarafından bilinsin ki ben Mustafa Sarıgül Şişli belediye başkanı olarak sizlere son kez sesleniyorum.Ve seneye aynı iftarımızı başka belediye başkanı Titri ile sizlerle açacağım”dedi.TDH ile ilgili slayt gösterisinin ardından İstanbul İl Başkanı Mehmet Ali Oğuş kısa ve öz bir selamlama konuşması yaparak mikrofonu liderine bıraktı. Ardından Mustafa Sarıgül sahneye büyük bir coşku ile geldi. Sahnedeki konuşmasında genel bir çerçevede önemli konuların altını çizdi. Ama kendisinin halkçı çizgisinin dışında olmak üzere uluslar arası politika alanında yapılan hataları ve kendi projelerini bir bir sıraladı.

 
Dinamizmini sahnenin her metrekaresine hakimiyetiyle ifade eden Mustafa Sarıgül Yeni Türkiye’ye ilişkin vizyonunu bir bir sıraladı. Hükümet ve muhalefetin söyleyeceklerini söylediğini ve yeni bir söz söylemenin vaktinin geldiğini ifade etti. Ardından bunu söyleyecek olanın TDH olduğunun altını ısrarla çizdi.
 
HEDEF: ANLAŞILA BİLİR BİR  TÜRKİYE
Sarıgül konuşmasına bu zamana kadar Türkiye’yi gezen bir liderin hedefi Türkiye’dir. Hakkari’den İzmir’e, Trabzon’dan Mersin’e hemen tüm illeri gezdiğinin altını çizdi ve gezilerinin bayram sonrası 15 gün aralıksız süreceğinin mesajını verdi.
 
TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİ SARIGÜL’ÜN SİYASİ YAPILANMASINDA EN ÜST MAKAMDIR
TDH kadrolarına olan güvenini ve bu kadroların önemini hazırlattığı slaytla vurgulayan Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi mensuplarının muhteşem bir noktada bulunduğunu ve TDH’nın yaptığı çalışmaların öneminin farkında olduğunu satır satır anlattı. TDH olmadan değişim olmaz, dedi. Türkiye Değişim Hareketi’nin kağıt üzerinde kurulmadan önce gönüllerde kurulduğunu ifade etti. Dolayısıyla bu hareketin öneminin bilinmesi gerektiğini söyledi.
 
ISTANBUL’A MESAJLAR
Mustafa Sarıgül konuşmasının önemli bölümlerini iyi tasnif etmişti. Istanbul ve Türkiye’ye ilişkin mesajlar birbiri ile bağlantılı olarak sunuldu. Istanbul sevdasının önemli olduğunu vurguladı ve bu yarışta halkımızın bir görev verdiğinde bundan kaçamayacağının altını çizdi. İyi bir planlama ve iyi bir kararla bu işin yapılması gerektiğini ifade etti. İlk seçimlerde TDH’nın gücünü tüm Türkiye’nin göreceğini ve TDH’nın halkımızın % 100’ünü kucaklayacağını ısrarla vurguladı.
 
BU ÇALIŞMA BİZE YETMEZ ÇALIŞMA TEMPOMUZU DAHADA ARTIRACAĞIZ
Mustafa Sarıgül Istanbul için ve halk için çok çalıştığını anlatırken gözleri ışıldıyordu. Hizmet aşkının kıvama getirdiği Mustafa Sarıgül TDH kadrolarının seçimlerde iddialı rakamları ortaya çıkaracağını vurguladı. Bu sonucun ancak çok çalışmakla elde edileceğini belirten Mustafa Sarıgül TDH ve kadrolarının bunu başarabileceğini ifade etti.
 
YORULANLAR İLE YOLLARINIZI AYIRIN ÇÜNKÜ BU SALON KAYBEDEN TARAF DEĞİL KAZANAN TARAF OLACAK
Salondakilere liderliğini sonuna kadar hissetiren Mustafa Sarıgül kazanan tarafın TDH olacağını coşku ile söyledi. Sarıgül salondakileri bir bütün olarak ele alıp; salonun sıradan-sürüden biri olmayacağını, seçimlerde bayrağı burca dikeceğini söyleyerek topluluğu bir anda coşturdu.


Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir