22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kırşehirliler ‘den Derneklere Kahvaltı

Kırşehirliler ‘den Derneklere Kahvaltı

Kırşehirliler ‘den Derneklere Kahvaltı
Kırşehir İl ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihan Çalışkan “Esenlerdeki dernek faaliyetlerimizi bundan sonra daha aktif projelerle hayata geçireceğiz. Bizler Ahi evren kültüründen gelenleriz, Esenlerde barışın, kardeşliğin ve bir arada yaşamanın sorumluluğunu taşıyanlar olarak üstümüze düşeni yerine getireceğiz”.

İstanbul Kırşehir İl ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihan Çalışkan’ın organize ettiği sabah kahvaltısında, ESDEF’e bağlı derneklerle bir araya geldiler. Birçok projenin değerlendirmesi konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Menderes Mahallesi’ndeki bir kafede bir araya gelen Esenler sivil toplum örgütlerinin Başkanları Esenler için neler yapabileceklerine dair görüş alış verişinde buluntular.

Kahvaltılı toplantıya; Kızılay Esenler Şube Başkanı Lütfü Kahveci, Vakıf Bankın Esenler Şube Müdürü Kemal Rençberler, ESDEF Başkanı Süleyman Kahveci, Bayburt Esenler Şube Başkanı Fuat Saka, Zihinsel Engelliler Dernek Başkanı Ali Şimşek, Ortopedik Engelliler Dernek Başkanı Ayşe Özhan ve İşitme Engelliler Dernek Başkanı Remziye Ceylan ile birlikte yerel basın mensupları katıldı.

Esenler’deki sivil toplum kuruluşları Belediyenin düzenlemiş olduğu Anadolu Meclisleri ve 2000 Tv de ki programlar hakkında aynı zamanda engelliler ile ilgili bazı projelerin masaya yatırıldığı kahvaltıda, birlik ve beraberlik mesajlarının verilmesi ile birlikte program sona erdi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir