20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Maceraya gerek yok çare DEVA’da

Maceraya gerek yok çare DEVA’da

Demokrasi ve Atılım Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Arslan Arslan  Esenler’ deki seçmenleri uyararak hiç kimse sağda solda macera aramasına gerek yok  çare DEVA’ da dedi.

Seçimlere 1 aydan az bir zaman kala siyasi parti belediye başkan adayları seçmene mesajlarını vermeye devam ediyor. Bu noktada gazetemize bir açıklamada bulunan DEVA partisi Esenler belediye başkan adayı Arslan Arslan “görüyorum ki  bazı belediye başkan adayları seçmenlerimizin aklı ile oynuyorlar ve boş vaatler vererek seçmenin oyunu alacaklar. Ancak ilçe halkımız artık eskisi gibi değil her şeyin bilincinde “dedi. Arlan  açıklamasından biz seçmenimize sizin aracılığınız ile kıymetli seçmenizin sağda solda çare aramasına gerek yok  tek çare DEVADADIR” dedi.31 mart sabahına kadar Esenlerde bulunan seçmelerimizin tamamına ulaşmak için bu günden itibaren teşkilatımız ile seferberlik ilan ettik diyen Arslan Arslan ilçe halkımız hiç merak etmesin Esenler halkı aradığı  DAVAYI buldu” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir