18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Mehmet Sirkeci zararımız 150-200 bin civarında

Mehmet Sirkeci zararımız 150-200 bin civarında

Mehmet Sirkeci  zararımız  150-200 bin  civarında

Bu sabah saat 07 sıralarında  Karaköy Tophanedeki nargile salonlarında çıkan yangında   altı  nargile salonu kül olurken Esenler belediyesi eski başkan yardımcılarından Mehmet Sirkecinin ortak olduğu salonda kısmen yandı.Bu konuyla ilgili gazetemize bir açıklama yapan Sirkeci”Evet bu sabah saat 07 sıralarında   Tophane’de  bulunan nargile salonlarının  birinde  başlayan   yangın  benimde ortağı olduğum “PARMA CAFE” ye de sıçramış ve bizim  işlettiğimiz   salon kısmen zarar görmüş olup yangın söndükten sonra ortağım ile  yaptığımız  ön hasar tespitlerimizde  salonumuzda  yaklaşık 200 binlira civarında  zararımız olmuştur. “dedi.Sirkeci açıklamasını  şöyle sürdürdü.Şu anda bu alanda altı iş yeri kullanılamaz haldedir.Yangının çıkış sebebi ise yan taraftaki işletmede çalışan arkadaşın  dikkatsizliği  sonucudur.”dedi.Ve iş yerinin sigortalı olmadığını ifade ederek ne yapalım bizler kazaya ve kadere inanan insanlarız kaderimizde buda varmış”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir