24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / DereceM Dersanesin’de 16-17 Aralıkta hediye yağmuru var

DereceM Dersanesin’de 16-17 Aralıkta hediye yağmuru var

DereceM Dersanesin’de  16-17 Aralıkta hediye yağmuru var

Yaklaşık 10 yıldır Esenler Davutpaşa Caddesin’de faaliyet gösteren ve geçen yıl da YGS Türkiye 1.si çıkaran Esenler DereceM Dersanesleri genel müdürü Ahmet Tütüncü gazetemize yaptığı çok özel açıklamada”Evet bu yılda çıtamızı daha tepelere yükseltmenin çabası içerisindeyim”dedi.Tütüncü açıklamasını şöyle sürdürdü.Aralık ayının 16.ve 17. Günleri dersanemizde ücretsiz deneme sınavı vardır.Bu deneneme sınavı bizim için çok önemlidir.Buradan alınacak sonuç öğrencilerimizi girecekleri sınavların sonuçlarına önemli etki yapacaktır.Ondan dolayıdırki ayın 16 ve 17 sinde yapılacak sınavın 1.2.3. ve 4 lerine ödül koyduk ümit ediyorumki bütün öğrencilerimize ödül veririz”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir