23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / DereceM Dersanesin’de 16-17 Aralıkta hediye yağmuru var

DereceM Dersanesin’de 16-17 Aralıkta hediye yağmuru var

DereceM Dersanesin’de  16-17 Aralıkta hediye yağmuru var

Yaklaşık 10 yıldır Esenler Davutpaşa Caddesin’de faaliyet gösteren ve geçen yıl da YGS Türkiye 1.si çıkaran Esenler DereceM Dersanesleri genel müdürü Ahmet Tütüncü gazetemize yaptığı çok özel açıklamada”Evet bu yılda çıtamızı daha tepelere yükseltmenin çabası içerisindeyim”dedi.Tütüncü açıklamasını şöyle sürdürdü.Aralık ayının 16.ve 17. Günleri dersanemizde ücretsiz deneme sınavı vardır.Bu deneneme sınavı bizim için çok önemlidir.Buradan alınacak sonuç öğrencilerimizi girecekleri sınavların sonuçlarına önemli etki yapacaktır.Ondan dolayıdırki ayın 16 ve 17 sinde yapılacak sınavın 1.2.3. ve 4 lerine ödül koyduk ümit ediyorumki bütün öğrencilerimize ödül veririz”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir