24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Mevlüt Uysal 91.8 İstanbul’un sesinde 3 yılın hesabını verdi.

Mevlüt Uysal 91.8 İstanbul’un sesinde 3 yılın hesabını verdi.

Mevlüt Uysal   91.8 İstanbul’un sesinde 3 yılın hesabını verdi. Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal 91.8’den yayın yapan İstanbul’un Sesine konuk oldu.Program yapımcısı ve sunucusu Ali Baba sordu.Uysal cevapladı.2009 yılında belediye olan Başakşehrin ilk belediye başkanlığı ünvanı elinde bulunduran Mevlüt Uysal yerel seçimlerin ardından üç yıl geçti.2009 yılında Başakşehir halkına verdiğimiz sözlerin % 75’ni tamamladık ümit ediyorum’ki kalan sürede %’100 tamamlarız”dedi.Başakşehrin yapısal ihtibarıyla alanının çok geniş olduğunu ifade eden Uysal bu kadar geniş alana sahip bir ilçenin  sorunlarının üç yıl gibi kısa zamanda çözülmesinin mümkün olmadığını ifade etti.2014 yerel seçimlere kadar ilçede büyük atılımlar yapılacağını ifade eden Başakşehir belediye başkanı Mevlüt Uysal  kendilerinin kentsel dönüşüme sıcak bakan belediye başkanlarından biri olduğunu ifade ederek İstanbul’un kurtuluşunun kentsel dönüşümden geçtiğini söyledi. Yaklaşık 2 saat süren canlı  yayında Ali babanın sorunalarını  cevapladıktan sonra telefola   yayına katılan dinleyicilerin sorularınıda yanıtlayan Başakşehir belediye başkanı Mevlüt Uysal program sonunda yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ettikten sonra sütütyodan ayrıldı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir