18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / MHP MYK üyelerin’den basın turu

MHP MYK üyelerin’den basın turu

MHP MYK ÜYELERİN’DEN YEREL BASIN TURUvdgttTAMHP MYK Üyesi Erdem Karakoç,Erol Gül,Musa Küçük,Küçükçekmece Restaurant’ta 3.Bölgedeki Yerel Basın Mensuplarıyla Yemekte Bir Araya geldiler.

MHP MYK Üyesi Erdem Karakoç,Erol Gül,Musa Küçük,Küçükçekmece Restaurant’ta 3.Bölgedeki Yerel Basın Mensuplarıyla Yemekte Bir Araya geldiler.
MHP MYK Üyesi Erdem Karakoç’un ev sahipliğinde Bir araya gelen MHP Heyeti İktidar’ın Yolu Yerel’den geçer.MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Mesut Yıldırım’ın da iştirak ettiği Yerel basın mensupları yemeğine bölgenin bir çok güçlü gazetesi katıldı.

Basın mensupları ile akşam yemeği yiyen KARAKOÇ genel olarak MHP Yerel seçim stratejisi üzerinde dururken geçmişten bu güne medya ilişkisinin önemine vurgu yaparak , yerelde medya gerçeğinin önemine işaret ederek MHP ve yerel medya ilişkisinin daha ileri bir ilişki içerisine sokarak halkla buluşma noktasında doğrudan halka inmenin ve bu ilişkiyi halka en iyi yansıtacak olan yerel medyanın gücünün farkında olduğunu işaret ederek bu sürecin değerlendirilmesi ile birlikte halkın MHP ile ilgili düşüncelerini mutlaka yerel medyanın desteği ile gerçekleşmesi gerektiğini ifade etti..

Tarihten günümüze medyanın önemini anlatırken ulusal denen medya yayın organlarının lokomotifi olan yerel medyanın rolünün büyük olduğunu ifade ederken bundan sonra daha sık bir araya gelineceğinin altını çizdi.

MHP Genel Başkanı Lider Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkezinin bütün kadrolarının seçim startı verdiğini meselenin seçim kazanmadan öte halkı aydınlatma ülke gerçeklerini anlatabilmenin çabası ile dün Adıyamanda , önceki gün Urfada yarın Bursa da ve hergünlerinin Vatandaşlarla iç içe geçeceğini ifade etti.

MHP MYK Üyesi Musa KÜÇÜK henüz bir yıldan fazla yerel seçime zaman olduğu halde yarın seçim olacakmış gibi il il gezdiklerini her bölgeyi adım adım dolaştıklarını tarihte türk siyasetini lozan ve sevr den bu güne kadar kısaca anlatırken Milliyetçi duruşun önemine vurgu yaparken yerel medyanın burdaki rolünü anlatması dikkatleri üzerine toplamasına neden oldu..KÜÇÜK medyanın önemini ve yerel medyanın bölgesindeki gücünü anlatırken profösyönel bir medya mensubunun bildiği hemen hemen her şeye dikkat çekerek onların birer arkadaşı olduğunu vurgulaması ile sözünü bitirirken basın mensuplarının takdirini aldı…

 

MHP MYK Üyesi Erol GÜL ise yaptığı konuşması ile hitabeti konulara hakimliği ile hemen göze çarparken Türkiye gerçeğini enflasyondan işsizliğe dış dinamiklerin ülkeye etkisine kadar verdiği reel rakamlarla gazetecilerin dikkatini çekti.Toplantıya YBBD Genel başkanı Nezir KARAYÜN..Yörünge İrfan ERMİŞ..Yörünge Ajans Alparslan ermiş .Oğuz CEVHER.Haber TEMPO Lütfü BULUT..Manşet Yakup TEZCAN..YBBD 2.Bölge Başkanı İbrahim Erdem KARABULUT.. Haberveriyorum. Engin PINARBAŞI.Havadis Ekrem HACIHASANOĞLU..Yankı Erol ÖZTÜRK..BAKIŞ İbrahim KESKİN..Medya Barış EMREGÜL..Gazeteci Ali TARAKÇI.. ve çok sayıda muhabir katıldı..
 
MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Mesut YILDIRIM, ilçesinde hiç bir ayırım yapmadan 21 mahallenin tamamını dolaşarak MHP gerçeğini ifade ederken ayırımsız herkesin Cenaze,Düğün,Nişan,Mevlüt gibi sosyal konulara ağırlık verdiklerini Her mahalle muhtarı ile bire bir istişare ederek sorun ve meselelere çözüm olmaya çalıştıklarını bu çalışmanın fark edildiğini örneklerle dile getirip aktarırken ilçesinin her noktasına hakim olduğunu hissettirdi..MHP Heyeti Gazetecilerin Sorularınıda içtenlikle cevapladı.Yemekli Basın Buluşması Toplantısı Paşa Garden Restaurant’ta İlerleyen saatlere kadar devam etti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir