21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ömür boyu mutluluklar dilerim

Ömür boyu mutluluklar dilerim

Medya ve Sanat camiasının yakın’dan  tanıdığı  iki kadim dostlarım   dünya evine girdiler. Uzun süredir ekranlar’da olan izleyicilerinde en sevdiği   yüzlerden olan   güzel sunucu Songül Korkmazır ve 20 yıldır  Gazetecilik yapan kadim dostum   Ferhat Canbey ile nikah masasına oturarak  tümdostları sevindirdi,düşmanlarıda çatlattılar. ferhat

Şiir Yazarlığının yanında Televizyon ve Radyo  programcısı Songül Korkmaz ile kadim dsotum Gazeteci Ferhat Canbey ile hayatlarını  birleştirdi.

Medya, ve sanat camiasın’da tanınan  bu iki isim evlenerek dünya evine girmeleri dostları sevindirirken düşmanlarıda çatlattı. Uzun süredir   ekranların sevilen yüzü ve güzel sunucusu Songül Korkmaz, Gazeteci Ferhat Canbey ile sade bir düğünle dünya evine girdiler.Songül Korkmaz ve Ferhat Canbey çiftini  bütün dostları ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Kalabalık bir topluluğun katılımı ile yapılan düğün töreni tek kelime ile muhteşemdi. Çiftlerin mutlulukları ise gözlerin’den okunuyor’du. Ünlülerin buluştuğu düğünde yok yoktu.

 DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Sunuculuğunu Radyo ve Tv programcısı Dj. İmparatorun yaptığı Küçükçekmece nikah sarayında gerçekleşen düğün törenine Sanatçılar Selahattin Alpay, Aslı Kökçe, Mehmet Öndül, Evrim, Siirtli Özkan, Atilla Aydoğdu, Canbay, Mehmet Balaban, Seyhan Güler, Özlem İlgen, İbrahim Harikases, Yönetmen Gani Rüzgar Şavata, Yurt 58 TV İcra Kururlu Başkanı Gazi Karadağ, Yurt 58 TV Genel yayın yönetmeni Leman Çakın, Bal Deresi Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem İncel, Süper Tv Genel Yayın Yönetmeni Akif Özcan, Gazetci yazar Ferhat Yıldırım, program yapımcıları Salih Karahan, Muhammet Öndül, İbrahim Ermeç, Perihan Akdoğan, meclis üyesi Burhan Kocaman, Mastöb Genel Başkan yardımcıları Nazife Özdemir, Adil Gevrek, Miad Yönetim Kururlu üyesi İş adamı Cemal Turgut, Akcadağ Dernek Başkanı Av.Vaiz Balbal, Bayındırlık il müdürlüğünden Abdurrahman Uğraş, Bahçelievler Ağız ve diş hastanesi müdürü Metin Gökduman, İETT hareket amiri Abdullah Savaş, çok sayıda gazeteci, sanatcı, iş adamı, sivil toplum kuruluşları ve konuklar yer aldı.

Her iki çitftin mutluluklarına şahitlik eden konuklar sanatçıların sahne alarak söylediği türkülerle unutulmaz bir gece yaşadılar…

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir