23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Pazar günü saat 17’00’de Zeytinburnu Kazlıçeşmedeyiz

Pazar günü saat 17’00’de Zeytinburnu Kazlıçeşmedeyiz

Pazar günü Zeytinburnu Kazlıçeşmedeyizumut .Geçenler’de Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Şükrü Şahin’in TV 2000’de  hazırlayıp sunduğu BAŞKAN NE DEDİ?Programına katılan  “Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Başkanı Av:Umut ÖZKAN  gazetemize bir açıklama yaptı.Açıklamasında “16 Haziran Pazar günü saat 17’00’’ de  Zeytinburnu Kazlıçeşme’de yapılacak olan Büyük Miting için bütün hazırlıkların tamamlandığını ifade eden ilçe Başkanı Av.Umut  Özkan “Pazar gün  Esenler son durakta bulunan  ilçe binamızın  önün den   tam  200    adet otobüsün kalkacağını belirterek   Pazar gün saat 17’00”deki Büyük Mitinge katılmak isteyen  halkımızın saat 14’de   otobüslere binmek üzere hazır olmaları gerektiğini ifade etti. Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Başkanı Av:Umut ÖZKAN     Taksim Gezi Parkı olaylarını’da gazetemize  değerlendirerek ” Evet partimizin yapmış olduğu  Zeytinburnu Kazlıçeşme Mitinginin  Taksim Gezi Parkıyla alaksı yok ,    bu miting  2014 seçimlerine yöneliktir. Ancak şu gerçeğinde göz  ardı edilmemesi gerekir.   “Türkiye’de son zamanlar’ da faizlerin yüz de 2.5 lere düşeceği,İMF’ye olan borcumuzun  sıfırlandığını,Barış sürecinin istenilen sevilerde gittiği,Son Dört ayda şehit haberlerinin gelmediği ve  3.Köprü ,3.Hava alanı ve Kanal İstanbul projelerinin hayata geçmesi faiz lobisini  ve çıkar çevrelerini  oldukça rahatsız etmiş olup herşeyin normale döndüğü bir anda.  Ortaya çıkan sözde Taksim Gezi Parkı    olayı manidar ve dikkatle izlenmesi gereken bir durumdur. Bu nokta’da Türk Milletinin  yıllar sonra yakaladığı huzur ve sukünet   çıkarcı gruplarını rahatsız etmiş  olup yine  aynı çıkara dayalı ikbalini kazanmak isteyenleri harekete geçirmiştir .Fakat şu  kesinlikle göz ardı edilmemelidir ‘ki  bu saatten sonra bu millet  çıkarcı gruplarının ve kan emicilerinin  oynadıkları  oyunlarda ve çevirmeye çalıştıkları filimlerde asla  figuran olmayacaklardır”dedi. Bu süreçte  her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu  ve dahada kenetlenerek, Akparti ve onun Genel Başkanına layık birer teşkilat mensubu olmalarını arzuladıklarını söyleyen Özkan ” Ülkemizin bu tür hassas süreçlere yabancı olmadığını her   düzlüğe   çıkışta yeni, yeni senaryolar yazıldığını  “ Her ne olursa olsun  kim ne yapmaya kalkarsa kalksın biz  Genel Başkanımız , Başbakanımız sayın:Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çizdiği yolda bu zamana kadar nasıl devam ettiysek bun dan sonra’da  devam edeceğiz” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir