25 Eylül 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Radyo 2000’e ödül yağmuru

Radyo 2000’e ödül yağmuru

Radyo 2000, “En İyi Ulusal,Bölgesel,Yerel Radyo”ödülüne layık görülürken, “Yılın En İyi Dj’i  ödülü Radyo 2000 Program’cılarından, Ersin Koçbuğ (Baydamar Ersin’e) Verildi. Ulusal Radyo Platformu” OYDAR” tarafın’dan düzenlenen 1. Oydar Radyo Oskar Ödülleri Cemal Reşit   Bey Salonunda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bu noktada Türkiyede en fazla dinlenen radyolar arasında en önlerde olan ve har yıl değişik platformlar tarafından organize edilen ödül törenlerinde dinlenmede yakaladığı ön safı ödülde de kimseye bırakmayan Radyo 2000 ‘e yine ödül yağdı.  Esenler’den çıkış yaparak  yayın yapan Radyo 2000, 1. Radyo Oskarları ödül töreninde yılın En İyi Ulusal,Bölgesel,Yerel Radyosu ödülünü kazanarak kalitesini bir kez daha kanıtlamış oldu.IMG_5eef221e-e5cf-4f0a-b5c2-218d004a9b9a_458_

“OYDAR” tarafındanUlusal,Bölgesel,Yerel Radyo yayını anlamında  ilki düzenlenen I.Radyo Oskarları,  Cemal Reşit Bey Salonu’ndaki oylamada   , Radyo 2000 diğer radyolara % 45 fark atarak yayıncılıktaki farklılığını   bir kez daha göstermiş oldu. Radyo Oskarları Ödül Töreninde, Radyo 2000, “En İyi Ulusal,Bölgesel,Yerel Radyo”ödülüne layık görülürken, “Yılın En İyi Dj’i  ödülü Radyo 2000 Program’cılarından, Ersin Koçbuğ (Baydamar Ersin’e) Verildi.

4 Mayıs’ta da CRR’de kapanışı yapılan ödül törenine TRT Genel Müdürü Şenol Göka, Ratem Başkanı Dursun Güleryüz, Uryad Yönetim Kurulu, 15 Ülkede Radyo Yayıncılığı yapan CBTİMES Avrupa Direktörü Henry Resman, birçok dernek ve meslek birliği yöneticisi ile birlikte Reklam Ajansları, ve sanatçılar  katıldı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir