22 Şubat 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / SADEF başkanlar kurulunu yaptı

SADEF başkanlar kurulunu yaptı

SADEF başkanlar kurulunu yaptı
  (Samsun Dernekler Federasyonu) SADEF Esenler Tekstil Kent’te  buluna “Ramazan Bingöl “Et lokantasında  Federasyona bağlı  Başkanlar kurulunu kahvaltıda bir araya getirdi.  

Karadeniz’in en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan ve bu anlamda hızla Konfederasyon olma yönünde çalışmalarını hızlandıran   Samsun Dernekler Federsayonu (SADEF) Esenler Tekstil Kent’te  buluna “Ramazan Bingöl” Et lokantasında  bir sabah kahvaltısı düzenleyerek burada 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kendine bir hedef belirledi.Kahvaltıdan sonra bir konuşma yapan Federasyon başkanı H.Kaya Aşçı” Türkiye’deki  bütün gelişmeleri genelden yerele, sağlıktan, iş hayatına, siyasetten kültüre  ve daha  bir çok noktada   değerlendirme  yaparak Samsunluların dirilişi 2012 yılından sonradır bu zamanakadar biz çıraklık dönemindeydik şimdi usralık dönemine girdik.Bu anlamdada artık Samsunlu hemşehrilerimiz bizden çok ama çok şeyler beklemektedirler”dedi.Aşçı konuşmasının genelini 2014 yerel seçimlerine ayırrıken  bu yıl yapılan genel seçimlerde  olmayanı başardık yetermi?hayır yetmez.Yönetim kurul üyemiz Hüzeyin Eroğlu AKP’den  2.bölge  22. Sıra milletvekili adayı oldu. İşte çırak olmamzıdan dolayı ancak 22.sıraya yerleştirebildik usta olsaydık daha üst sıralara koyma şansımız olurdu”dedi.Ve yine tekrar ediyorum 2014 yerel seçimlerde hangi parti olursa olsun İstanbul’da ilk 6 da olan oy oranımızı mutlaka Samsunlu adaylar” lehine dönüştüreceğiz “dedi  Toplantıya çeşitli çevrelerden yoğun katılım vardı.

Aşçı konuşmasını şöyşe sürdürdü “Evet  ben  2 yıl önce   Samsun Dernekler Federasyonu Başkanlığı’na seçildim. Kurban Bayramı’nda bu kongrede biri birinden üstün tam 21   yönetim kurulumuzu  seçtik.  Bu yönetim geçen yönetim gibi çok çalışkan  mütevazi bir yönetim kuruludur.Bu yönetimde   gerek bürokrat gerek  siyasetçi gerek  iş adamı  gerekse  halktan   oluşan  bir yönetimdir.  Amacımız  Samsun için  geçen döenmde olduğu gibi çok güzel işlere  imza atacağımıza inanıyor aynı zamanda  bu gün burada kahvaltıya sponsorluk yapan iş adamımıza huzurlarınızda teşekkür”dediyorum”diyerek konuşmasnı noktaladı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esenler’ de siyasi parti listeleri YSK ‘ya teslim edildi

31 Mart yerel seçimlerine girecek belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi aday listeleri YSK …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir