2 Nisan 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Peynirci baba 34.şubesini açtı

Peynirci baba 34.şubesini açtı

Peynirci baba 34.şubesini açtı

Kahvaltı sofralarının uzmanı olarak bilinen “Peynirci Baba”^34.cü mağazasını açtı.Esenler Davutpaşa caddesin’de bulunan mağazanın açılışına katılan “Peynirci Baba  ” marketleri genel müdür  vekili Mehmet Keskin” Evet bu gün beşyüz bin nüfuslu ilçede 34.cü marketimizi açmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz.Bu 34.şubemizi Esenlerde açmamız bizim için çok önemlidir.Çünkü İstanbul’un plakası olan 34.ve Esenlerede 34.Şube inşallah firmamızın hızla sürdürdüğü çıkışına daha fazla ivme kazandıracaktır”dedi.Gazetemize açıklamasını şöyle sürdüren  başkan vekili Mehmet Keskin” bizler yöre şirketler grubu olarak birinci ilkemiz müşteriye sağlıklı ürün yedirmek bu noktadan hareket ile bu gün Esenler Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:49/A da açılan müsesemiz bu ilkeye birinci derecede uymak zorundadır.Diyerek biz bu konuda çok büyük uzmanız hemde Kahvaltı Sofrasının uzmanıyız”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir