23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şansızdık

Şansızdık

kikboksŞansızdık .Esenler’in Türkiye şampiyonu milli sporcusu Nazım Çelik, Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda yaşadığı bir talihsizlikle sakatlandı ve 3 – 0 önde götürdüğü maçtan mağlup ayrıldı.
Denizli’de, 24 – 29 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Büyükler Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda zorlu rakiplerini geride bırakarak şampiyon olan Esenler İlbak Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu 19 yaşındaki Nazım Çelik, Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etti. Brezilya’nın Sao Paulo kentinde, 30 Eylül – 6 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenen şampiyonada Esenler ve Türkiye için ter döken milli sporcu, karşılaşma esnasında bir talihsizlik yaşadı. Başarılı bir performans sergileyen ve rakibi karşısında 3 – 0 önde olan Çelik, karşılaşma esnasında ayak bileğinden yaşadığı sakatlık nedeniyle son 20 saniyede mücadeleyi bırakmak zorunda kaldı.

Sağlık durumu iyi olan milli sporcu, yaşadığı sakatlık sonucu önde götürdüğü mücadeleyi kaybetmesinin kendisini oldukça üzdüğünü söyleyerek, gelecek şampiyonalar için motivasyonunu hep üst seviyede tutmak zorunda olduğunu dile getirdi. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya kendisine desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileten Çelik, 2014 yılında düzenlenecek Büyükler İstanbul Kick Boks Şampiyonası’nda Esenler’i temsil edecek olmaktan gurur duyduğunu belirtti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir