23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Madenoğlun’dan selam var

Madenoğlun’dan selam var

Madenoğlun’dan selam var.   1377258_523625187724230_933149637_n (370 x 278)Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı seçim sathı mahallinde 3 günlük bir teşkilat taraması için
Mardin ve İlçelerin’de bir dizi  ziyaretler’de bulundu.Teşkilatın önümüzdeki yerel seçimleri ve alınacak sıtratejiler  kapsamında gerçekleşen çalışmların oldukça verimli geçmesi heyeti mutlu etti. 
  Mardin il ve ilçelerini kapsayan ziyaret sonunda   yaptığı beş yıllık görev dilimi içerisinde Esenlere  gubbede  hoş bir seda bırakan bir önceki kaymakam Nazım MAdenoğlunuda Mersin Mezitli’de ziyeret eden heyete Madenoğlundan selam var.Saadet Partisi İstanbul İl Başkan  Yardımcısı Esenler belediye başkanlığına aday adı geçen Erol Urhan,Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya ve  Esenler ilçe başkanlık divan üyeleriyle   Esenler’de beş yıl  kaymakamlık yapan  Nazım Madenoğlu’ nu yeni görev yerinde  ziyaret ederek  hayırlı olsun temennilerinde   bulundular  bu ziyaretinde oldukça samimi bir sohbet  ortamında  olkonuşmalarda zaman,zaman Esenler’deki çalışmalar konuşulması  Madenoğlunu duygulandır dı. 1377258_523625187724230_933149637_n (370 x 278)Bu nokta’da Saadet Partililer kaymakamla   birlikte Esenler’deki görev süresi boyunca yaşan anhatıralar  yaad edildi.
Esenlerin bir önceki kaymakamı Nazım Madenoğlu  Saadet Partisi İstanbul il başkan yardımcısı ve Esenler ilçe Başkanı  ve heyetine bu ziayeretlerinden dolayı çok memnun olduklarını belirterek “evet beş yıl Esenlerde hizmet ettik yalnız bu hizmeti ben değil biz beraber ettik”dedi.Bu noktada heyet aracılığıyla Esenler selamlarımı iletin herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”dedi.” Daha sonra Saadet Partisi Esenler ilçe başkanı Tuğrul Yalçınkaya ise yaptığı açıklamada “evet biz Saadet Partililer ve ilçe halkı olarak sayın kaymakamımızan oldukça memnunduk, ondan dolayıda yaptığı hizmetler ve çalışmalrı sürekli bizlere pozitif enerji vermekteydi.Ama olsun Mezitlide bizim bir ilçemiz sayılır.İnanıyorumki sayın:Madenoğlu Esenlerde sürdürdüğü hizmet kervanını burada devam ettirecektir.Bundan dolayı Mezitli halkını çok şanslı addediyorum”dedi.Ve yeni görev yerinin hayırlı ve uğrğlu olmasını diliyorum”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir