21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Sarıgül Çarşamba Esenler’de

Sarıgül Çarşamba Esenler’de

 Mustafa  Sarıgül  Çarşamba saat 17’00’da  Esenler’de

“ÇARŞAMBA AKŞAMI ‘ ESENLER’DEN BİSMİLLAH’ DİYECEK”
Büyük ihtimalle CHP’nin İBB belediye başkan adayı olan Mustafa Sarıgül çarşamba günü  seçim startını Esenler ve Bağcılardan verecek  Mustafa  Sarıgül    CHP İstanbul İl Başkanlığı ziyaretinde yaptığı konuşmasında CHP’ nin kadın kollarının, gençlik kollarının güçlü ruhunu çalışma azmini daha da ön plana çıkaracağız”demişti. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Herkes ile el ele, kol kola omuz omuza olacağız. Buradan yükselen ses kimin sesi biliyor musunuz. Buradan yükselen ses benim sesim değil. Bu ses önce Allah’ımın, sonra bu ses Bülent Ecevitlerin sesi. Bu ses İsmet İnönü’lerin sesi. Bu meydandaki ses Mustafa Kemal Atatürklerin sesi” diye konuşmuştu.Esenler ziyaretinde önce Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçe örgütü,ardından Esenler Dernekler Federasyonu (Esdef) Daha sonra Esenler Birleşik  Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve bazı sivil toplum örgütlerini ziyaret etmesi bekleniyor. Mustafa SARIGÜL l Esenler ziyaretinin ardın’dan Bağcılara geçecek.

 

 

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir