23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Sarıgül Esenler Esnaf odasını ziyaret etti

Sarıgül Esenler Esnaf odasını ziyaret etti

Mustafa Sarıgül Esenler  Esnaf Odasını ziyaret ettiDSC_0151 (500 x 333)(1)

Geçenler’de  Ankarada yapılan bir törenle Cumhuriyet Halk Partisine katılan TDH eski lideri Şişli Belediye Başkanı aynı zamanda 30 Mart 2014’de yapılacak yerel seçimler’de  Cumhuriyet Halk Partisi’ nin İBB belediye  başkan  aday,adayı büyük ihtimalle’ de  adayı olacak olanŞişli belediye başkanı   Mustafa Sarıgül Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.Esenler Programı çerçevesin’de önce Dörtyol Meydanında halka hitap eden  Mustafa Sarıgül konuşmasının ardın dan Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçe örgütüne çıktı.İlçe örgütünde bir süre partililerle görüşen Mustafa Sarıgül daha sonra Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Başkanı  Süleyman Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre  görüştü  .Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Ziyaretinin ardından Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlara geçen  Şişli Belediye Başkanı İBB  Belediye Başkan Aday,adayı Mustafa Sarıgül’ bura da Esnaf Odası Başkanı Önaldı Özsoy  ve  başkan vekili Şükrü Şahin’den esnafın sorunları hakkında bilgi aldı.Yaklaşık 15 dakika  Esenler  Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar   odasında kalan Mustafa Sarıgül daha sonra komşu ilçemiz Bağcılara geçti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir