23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Satılmış Kandemir DP Belediye Başlan adayı

Satılmış Kandemir DP Belediye Başlan adayı

31 Mart yerel seçimlerinde Esenlerden belediye başkan adayı olan Doğru yol Partisi Esenler İlçe Başkanı Satılmış Kandemir çalışmalarına hız verdi.

DP Esenler Belediye başkan adayı  Satılmış Kandemir Gazetemize yaptığı açıklamada 31 Mart yerel seçimler Türkiye’nin  ve Esenlerin vizyonunu değiştirecek seçim olacağını ifade etti.

Tarihimizde böyle bir yerel seçime tanık olmadıklarını belirten Kandemir biz isterdik’ki.Yerel seçimlerde biz adaylar projelerimizden bahsedelim ancak görüyoruz’ki kamu oyu yerelden genele yönlendirilerek halkımızın temel sorunları unutturulmaya çalışılıyor.Ancak hal her ne kadar böyle olsa’da milletimiz gerçeklerden hiçte uzak değil dedi.Kendisinin daha önceki yıllar dada seçim tecrübesi yaşadığını belirten DP Esenler ilçe belediye başkan adayı Satılmış Kandemir ben önceki seçimlerden edindiğim tecrübelerime göre bu millet 31 Mart seçimlerinde bir değişimden yana tavır koyduğu yönünde izlenimlerimiz vardır.Bu noktada bizde bu anlayışla 31 Mart seçimlerinde DP Esenler belediye  başkanı olarak karşınızda olacağım’dedi

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir