12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / SP süpriz peşinde

SP süpriz peşinde

Saadet Partisi 12 haziran genel seçimlerinde oy oranını baraj süprizi yaşamamak için çalışmalarını hızlandırdı.Seçimlere 36  gün kala diri teşkilatını sahaya süren SP Esenler ilçesi adaylarıylada sıkmadık el,girmedik ev,uğramadık esnaf,toplanmadık STK bırakmamak için var gücüyla çalışıyor.

Bu noktada gaztemize bir değerlendirme yapan  belediye meclis üyesi aynı zamanda SP ilçe başkanı Tuğrul Yalçınkaya “SP seçim partisidir bunu herkes bilir.Bu noktada her seçimlerde diri teşkilatıyla çok iyi bir sınav veren Teşkilatımzın moralleri son derece yerindedi.Şu anda bizim hesabımız baraj yönünde değil biz iktidar olup ülkemizin bir an önce refaha kalkmanın hesabını yapıyoruz.Bu hesapları ancak iktidar tecrübesi ve seçim tecrübesi olmayanlar yapar”dedi.Seçimlere kadar ilçede sıkmadık el bırakmayacaklarını belirten Yalçınkaya 13 Haziran Türkiye’nin bir dönüm noktası olacaktır”dedi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir