3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şükrü Şahin:Samsunlular Esenler’de söz sahibidir”dedi

Şükrü Şahin:Samsunlular Esenler’de söz sahibidir”dedi

Şükrü Şahin; Samsunlular Esenler’de söz sahibi

AHA İSTANBUL – Esenler’de yaşayan Samsunlular birlik beraberlik de örnek sivil toplum kuruluşu olduklarını haykırıyorlar

Şükrü Şahin; Samsunlular Esenler'de söz sahibi

1.5 yıl önce Şükrü Şahin başkanlığında kurulan Esenler Samsunlular Derneği gerçek sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet gösteriyor. Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatif  odası başkanı da olan Şükrü Şahin dernekçiliği dile getirilen İstanbul’da kurulan derneklerinin % 50 sinin içinin boş olduğunu, sadece kimlik yapmak için kurulduğunu söyledi. Esenler Samsunlular Derneği çalışmaları hakkında bilgi veren dernek başkanı Şükrü Şahin dernekçiliğin amacının iyi günde kötü günde birlik beraberliği korumak olduğunu mutluluklar paylaştıkça arttığını, üzüntülerin paylaştıkça azaldığını, dernekçiliğin amacının bu olması gerektiğini sözlerine ekledi. Başkan Şükrü Şahin ” Derneğimiz 15 kurucudan oluşarak 1.5 yıl önce kuruldu. Esenlerde 25 bine yakın Samsun’ lu hemşehrimiz olmakta ve 16 bine yakın seçmeniz var. Bunların %70 ‘inin bizlerde kayıtları vardır. Hemşehrilerimize mümkün olduğu kadar yakınız. Derneğimiz lobi derneğidir. Derneklerin amacı   üyelerinin ve hemşehrilerinin     iyi günde mutluluklara tanıklık etmek birlik olup   kötü günde bir olup acıları paylaştıkça hafifletmektir. Dernek yönetimimiz de 2 meclis üyesi,bir muhtar ve siyasi parti  temsilcimiz var .Dernek temsil ettiği yörenin kültürünü  geleneğini ve göreneğini  yakınlaştırıyor sa buna hiç sözümüz yok” diyen Başkan Şükrü Şahin “Samsunluların Esenler’de de söz sahibi olduğunu da dile getirdi”.

2019/08/2019-08-21-14-33-15.jpg

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir