23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Türkiye’nin en iyi muhtarı Esenler’den

Türkiye’nin en iyi muhtarı Esenler’den

İstanbul’un en gözde ilçelerinden Esenler’de  bir  ilk daha gerçekleşti.Bu noktada Esenlerin en gözde mahallelerinden  Birlik mahallesinin genç  muhtarı Eyüp Çelik  “Türkiye İstatistik Kurumu”  Türkiye genelinde Vatandaşla en iyi  diyalog konulu araştırmada  Birlik mahalle muhtarı Eyüp Çeliği birinci seçti.Türkiye İstatistik Kurumu tarafından birincilik ödülüne laik görülen birlik mahalle muhtarı Eyüp Çelik ödülünü aldıktan sonra gazetemize yaptığı açıklamada “evet biz aslında farklı bir şey yapmıyoruz.Sadece işimizi yapıyoruz.Bu noktada zaten mahalle halkımızda çok iyi bilir benim babam Şemsettin Çelik yıllardır mahalleliye yine muhtar olarak hizmet etti.Ben çok küçüktüm  çok iyi hatırlarım babamın muhtarlık döneminde ne gecesi,nede gündüzü vardı.Bizde bu diyaloğu babadan oğula bir nasihat olarak aldık. Ben mahalle muhtarlığına seçildiğim zaman babamın bana bir öğüdü vardı.Aman oğlum mahalleliyi sakın yok sayma.Mahallelinin mutluluğunu kendi mutluluğun bil.Mahallenin üzüntüsünü kendi üzüntün bil dedi.İşte bende bu noktada hem babamın hattını  yerine getiriyorum hemde babamın uzun süre muhtarlık yaptığı esnadaki halk diyaloğunun devamını sağlıyorum”dedi.
Gazetemiz Birlik Mahallesi halkı ile yaptığı görüşmede mahalle muhtarlarının Türkiye birincisi olduğu noktasında sorduğumuz soruya ise “Evet bizim muhtarımız gerçekten lafta  değil .Özde birinci.mahallemizin böyle genç bir muhtara sahip olmasından dolayı çok şanslıyız.Muhtarımızı birinciliğe laik gören “Türkiye İstatistik Kurumuna” mahalleli olarak çok teşekkür ediyor.Muhtarımızın başarılarının artarak devamını diliyoruz”dediler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir