28 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yardım Kamyonu Van’a hareket etti

Yardım Kamyonu Van’a hareket etti

Yardım Kamyonu Van’a hareket etti.

Esenler Dernekler Federasyonu  (ESDEF)  ile  Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)’nin birlikte düzenledikleri  depremzedelere yardım kampanyasında toplanan yardım malzemelerin paketleme işi tamamlandıktan sonra göndermeye hazır hale getirilerek bir  kamyon ile  Esenler Cumhuriyet Meydanından dualarla yola çıktı.Esenler Kaymakamı Nazım Maden oğlu ,ilçe emniyet müdürü Murat Şahin ve bazı dernek başkanlarının katıldığı uğurlama töreninin ardından yola çıkan kamyona Adıyamanlılar dernek başkan yardımcısı Ahmet Saltık kılavuzluk edecek ESDEF ve ADD ’ nin ve Hacıbektaş-ı veli’ nin destek verdiği  kampanya 5 günlük bir çalışmanın  ürünü  toplanan malzemelerin tümü  itina ile hazırlanıp paketlenerek yola çıktı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir