22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yardım Kamyonu Van’a hareket etti

Yardım Kamyonu Van’a hareket etti

Yardım Kamyonu Van’a hareket etti.

Esenler Dernekler Federasyonu  (ESDEF)  ile  Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)’nin birlikte düzenledikleri  depremzedelere yardım kampanyasında toplanan yardım malzemelerin paketleme işi tamamlandıktan sonra göndermeye hazır hale getirilerek bir  kamyon ile  Esenler Cumhuriyet Meydanından dualarla yola çıktı.Esenler Kaymakamı Nazım Maden oğlu ,ilçe emniyet müdürü Murat Şahin ve bazı dernek başkanlarının katıldığı uğurlama töreninin ardından yola çıkan kamyona Adıyamanlılar dernek başkan yardımcısı Ahmet Saltık kılavuzluk edecek ESDEF ve ADD ’ nin ve Hacıbektaş-ı veli’ nin destek verdiği  kampanya 5 günlük bir çalışmanın  ürünü  toplanan malzemelerin tümü  itina ile hazırlanıp paketlenerek yola çıktı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir