24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yeşiltaş:37 yıllık belediyecilik tecrübesini doğduğu yerde devam ettirmek istiyor

Yeşiltaş:37 yıllık belediyecilik tecrübesini doğduğu yerde devam ettirmek istiyor

Yeşiltaş: 37 yıllık belediyecilik tecrübesini doğduğu yerde devam ettirmek istiyor. 830971 

Esenler Belediyesinde Ruhsat Müdürlüğü Yaparken,Etüt Proje Müdürlüğüne atanan bu görevi  ihva ederken  37 yıllık   belediyecilik tecrübesini doğduğu yer olan Ordu Fatsa’da yürütmek için kolları sıvayan Yakup Yeşiltaş  Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye Başkan adayı olmak için dün resmen aday,adayı oldu.

Yakup Yeşiltaş, Fatsa Belediye Başkanlığı için AK Parti’ye aday adaylığı başvurusunu dün resmen yaptı.

Yaklaşık 150 kişilik bir gurupla AK Parti Fatsa İlçe Teşkilatına gelen Yeşiltaş ilçe binasında  gerçekleşen başvurusu sırasında sevenlerinden oluşan çok büyük bir  kalabalık   Yakup Yeşiltaş’ı yalnız bırakmazken Fatsa seninle gurur duyuyor siloganları atıldı. Yeşiltaş, adaylık başvuru dosyasını AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen’e teslim etti.

Son olarak Esenler Belediyesi Etüt Proje Müdürü olarak belediyecilikte 37 yılını tamamladığını belirten Yakup Yeşiltaş, doğup büyüdüğü topraklara ve bu toprakların halkına karşı kendini sorumlu hissettiğini söyledi.

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, söz konusu başvuruyla beraber AK Parti’nin Fatsa’da 5 aday adayı olduğunu hatırlatarak, “Hayırlı uğurlu olsun. Yakup Yeşiltaş ağabeyimize başarılar diliyorum. Hangi aday seçilirse seçilsin diğer aday adayları onun etrafında toplanacak ve birlik olacaktır. Şu anda süreç devam ediyor. Hiç kimse kimin aday olacağını bilmiyor” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir