28 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / ESKAM İŞ SAHİBİ YAPTI

ESKAM İŞ SAHİBİ YAPTI

ESKAM’LA İŞ SAHİBİ OLDULAR                                                                                                                            IMG_0907İşsizlere iş imkânı sağlamaya devam eden Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), Çelebi Holding ile işbirliği yaparak Atatürk Havalimanı’nda part time çalışmak üzere yüzlerce erkek eleman istihdam etti.
İş sahibi olmak isteyen vatandaşlara yol gösteren ve işverenle işçiyi bir araya getiren istihdam merkezi Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), işsizlere iş imkânı sağlamaya devam ediyor. Esenler’de iş arayanları Atatürk Havalimanı’nda çalışmak üzere Çelebi Holding yetkilileriyle bir araya getiren ESKAM, yüzlerce kişiye umut oldu. Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen ve yaklaşık 500 kişinin başvurduğu mülakat sonucu başvurusu kabul edilen, tamamı erkeklerden oluşan 111 aday, yeteneklerine ve tecrübelerine göre; uçak yükleme, boşaltma ve uçak içi temizlik hizmetinde çalışmak üzere istihdam edildi. Çalışma saatini adayın kendisinin belirleyeceği ve günlük 4 saat çalışacak adaylar, saatte 50 lira kazanacak. Yol ücreti ve sigorta hizmetlerinin de karşılanacağı adaylar, alacakları 2 günlük eğitimin ardından önümüzdeki hafta işe başlayacaklar.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir