5 Ağustos 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / AKP Esenler ilçe kadın kolları kongreye gidiyor

AKP Esenler ilçe kadın kolları kongreye gidiyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe kadın kolları kongreye gidiyor.6 ekim perşembe günü  saat 11’de Esenler Kemer  Kapalı Spor salonunda  3.olağan kongresini yapacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe kadın kolları 3 ekimdeki kongreye     tek listeyle gidecek  , kongrede mevcut başkan Rümeysa Semiz’in yeni  yönetim kurulunda bir kaç  değişliğin haricinde düzeni  pek bozmadan       aynı kadroyla  çalışmayı arzuladığı  söyleniyor.Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe kadın kollarının mevcut başkanı  RÜMEYSA SEMİZ  Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçesi kadın kolları başkanı  oldu olalı ilçe teşkilatı kadın kolları olarak başarı grafiğini sürekli üst seviyelere doğru yükseltiyor.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir