5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / AKP Esenler ilçe kadın kolları kongreye gidiyor

AKP Esenler ilçe kadın kolları kongreye gidiyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe kadın kolları kongreye gidiyor.6 ekim perşembe günü  saat 11’de Esenler Kemer  Kapalı Spor salonunda  3.olağan kongresini yapacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe kadın kolları 3 ekimdeki kongreye     tek listeyle gidecek  , kongrede mevcut başkan Rümeysa Semiz’in yeni  yönetim kurulunda bir kaç  değişliğin haricinde düzeni  pek bozmadan       aynı kadroyla  çalışmayı arzuladığı  söyleniyor.Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe kadın kollarının mevcut başkanı  RÜMEYSA SEMİZ  Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçesi kadın kolları başkanı  oldu olalı ilçe teşkilatı kadın kolları olarak başarı grafiğini sürekli üst seviyelere doğru yükseltiyor.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir