25 Ekim 2021 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler ilçe emniyet müdürlüğü vatandaşları uyardı.

Esenler ilçe emniyet müdürlüğü vatandaşları uyardı.

İlçemiz’de yaşayan vatandaşlarımızın  can ve mal güvenliğini korumak ve kollamakla görevli olan emniyet güçlerimizin yaptıkları görevleri   daha  kolaylaştırmak  ve olay yerine anında ulaşarak müdahale etmek  amacıyla    vatandaşların bundan böyle ihbar ve şikayetlerini Esenler ilçe  emniyet müdürlüğü bünyesin’deki telefonlara değilde, 155 polis imdat  hattına bildirmeleri gerekmektedir.Bu noktada Esenler ilçe emniyet müdürlüğü yetkilileri gazetemize gönderdikleri bilgi’de Esenler  ilçemiz’de yaşayan vatandaşlarımızın  can ve mal güvenlikleriyle  ilgili ihbar şikayetlerini Atışalan ve Esenler polis merkezlerindeki telefonlara bildirdikleri anlaşılmaktadır.Buda olay yerine gitmek isteyen emniyet güçlerimizin işlerini zorlaştırmaktadır.Bu noktada bun dan böyle bu ve bunun gibi ihbarların  ilçe emniyet müdürlüğümüzdeki telefon numaralarına  değilde sadece 155 polis imdat’ı çevirmeleri gerekmektedir.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Çatalca: emniyet müdürü Murat Uzun Esenlere atandı.

Çatalca: emniyet müdürü Murat Uzun Esenlere atandı. İstanbul Valiliği, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki görev değişimlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir