24 Temmuz 2021 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Satılmış Kandemir DP Belediye Başlan adayı

Satılmış Kandemir DP Belediye Başlan adayı

31 Mart yerel seçimlerinde Esenlerden belediye başkan adayı olan Doğru yol Partisi Esenler İlçe Başkanı Satılmış Kandemir çalışmalarına hız verdi.

DP Esenler Belediye başkan adayı  Satılmış Kandemir Gazetemize yaptığı açıklamada 31 Mart yerel seçimler Türkiye’nin  ve Esenlerin vizyonunu değiştirecek seçim olacağını ifade etti.

Tarihimizde böyle bir yerel seçime tanık olmadıklarını belirten Kandemir biz isterdik’ki.Yerel seçimlerde biz adaylar projelerimizden bahsedelim ancak görüyoruz’ki kamu oyu yerelden genele yönlendirilerek halkımızın temel sorunları unutturulmaya çalışılıyor.Ancak hal her ne kadar böyle olsa’da milletimiz gerçeklerden hiçte uzak değil dedi.Kendisinin daha önceki yıllar dada seçim tecrübesi yaşadığını belirten DP Esenler ilçe belediye başkan adayı Satılmış Kandemir ben önceki seçimlerden edindiğim tecrübelerime göre bu millet 31 Mart seçimlerinde bir değişimden yana tavır koyduğu yönünde izlenimlerimiz vardır.Bu noktada bizde bu anlayışla 31 Mart seçimlerinde DP Esenler belediye  başkanı olarak karşınızda olacağım’dedi

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir