12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Necmettin Erkan :Ankara Çukurambar “Halimbey Beyoğlu”Resteurantta “Bir yemek verdi.

Necmettin Erkan :Ankara Çukurambar “Halimbey Beyoğlu”Resteurantta “Bir yemek verdi.

Necmettin Erkan :Ankara Çukurambar “Halimbey Beyoğlu”Resteurantta “Bir yemek verdi

24 Haziran Pazar günü yapılan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü  görevinden istifa ederek  Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir milletvekili adayı olan  Necmettin Erkan Ankara Çukurambar”Halimbey Beyoğlu Resteurantta bir  yemek verdi.Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü Görevine  geri dönen 27.dönem milletvekili adayı  Necmettin Erkan tarafından verilen yemeğe,Adalet ve Kalkınma Partisi Genel başkan yardımcısı ve  Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu Eskişehir milletvekili Harun Karaca,Türkiye’nin  bir çok illerin’den Oda,Birlik,Federasyon ve diğer sivil toplum temsilcileri katıldı.

Erkan yemekte yaptığı konuşma’da Türkiye  yeni cumhur başkanlığı ve yeni  sistem için 24 Haziran’da hem Cumhurun başını hemde 27.Dönem Milletvekilliği   için sandık başına gitti.Ben’de Partim tarafından Kırşehir’den 2. sıra milletvekili adayı gösterildim. Maalesef    Kırşehirli   hemşehrilerimin partimize  kullanmış oldukları oy  benim vekil seçilmeme  yetersiz kalması neticesine  milletvekili seçilemedim..Bu demek değil ki  bu iş bura’da bitti .Hayır? bitmedi.”Şahsım milletvekili seçilsem’de.seçilmesem’de   bu zamana kadar olduğu gibi bun dan sonra’da  Kırşehirli hemşehrilerimin emirlerindeyim.diyerek bizler rabbimize tevekkül etmiş insanlarız. Rabbimizin ol demedikçe  bir yaprağın dahi  kıpırdamayacağına inananlardanız. Ve bu nokta’da  biz hayra talip olmuştuk bizim için hayırlı olmayana’da   nasip deriz.diyerek diyen Erkan .Tabi seçim süresince Kırşehir’de çok güzel olan şeyleri’de beraberinde yaşadık özellikle   seçim  kampanyası esnasında   şahsımı çok mutlu eden unsurları gördüm özellikle Türkiye’nin hemen ,hemen her noktasından partililiğimize bakılmaksızın  partime ve şahsıma destek için  Kırşehir’e  edeta üst kuran    oda başkanlarıma,  birlik başkanlarıma,  federasyon başkanlarıma ve diğer meslek oda temsilcilerime  çok teşekkür ediyorum.diyerek  konuşmasını noktaladı.  Necmettin Erkanın konuşmasının ardından bir konuşmada Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu  Eskişehir Milletvekili Harun Karaca Yaptı.

Karaca konuşmasında sevgili kardeşim Necmettin Erkan uzun süredir bürokraside çalışmış.Daha sonra 27.Dönem Milletvekili olabilmek için Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü Görevinden istifa ederek partimizden milletvekili adayı oldu.Sayın  Erkanın aday olmasına  en çok ben sevinmiştim Neden? Çünkü sayın Erkan milletvekili olursa benim yüküm hafifleyecek meslek odalarının ve sivil toplum kuruluşlarının dilinden iyi anlayan Necmettin Kardeşim gücümüze güç katacaktı.Ama olmadı.Fakat burada bir itirafı’da sizlerle paylaşmadan geçemeyeceğim ben uzun yıllar siyasetin içindeyim aynı zamanda Türkiye’deki sivil toplumlardan sorumlu genel başkan yardımcısıyım teşkilatı tarafında sevilen birine ben açıkçası tanık olmadım burada bir kez daha görüyorum’ki Sayın Erkan doğru bir adaymış ama yukarıda’da söylediğim gibi nasipten öte bir şey olmuyormuş”dedi.Kaynarcanın konuşmasının ardından yemeğe katılanlar ile birlikte Türkiye’nin Yeni Cumhur Başkanlığı ve yeni sistem törenine katılmak üzere Beştepe’de bulunan Külliyedeki törene katılındı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yorum

  1. Firmamız uzun yıllardan beri istanbul anadolu yakasında özelikle yerinde halı yıka,fabrikamızda halı yıkama hizmetini vermektedir.Halı yıkama fabrikamızda en son teknolojik yeniliklere sahip son model halı yıkama makinaları ile halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir