24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / 91.8 İstanbul’un Sesi Radyosu’nun bu haftaki konuğu Tuzla belediye başkanıydı…

91.8 İstanbul’un Sesi Radyosu’nun bu haftaki konuğu Tuzla belediye başkanıydı…

91.8 İstanbul’un Sesinin bu haftaki konuğu Tuzla Belediye Başkanıydı.

91.8 “İstanbul’un Sesi”nin bu haftaki konuğu İstanbul ili Tuzla İlçe Belediye Başkanıydı.İstanbul’un Sesi Radyosun’da Ali Babanın hazırlayıp sunduğu”Başkanlar Konuşuyor”adlı programın bu haftaki konuğu Tuzla belediye başkanı Şadi Yazıcı idi.Tuzla belediye başkanı Şadi Konuk yaklaşık 2 saat programa konuk oldu.Programın geneli İstanbul’da yaşanacak olası depremde alınacak tedbirler üzerine konuşuldu.Programa  canlı telefon bağlantısıyla  katılan  Tuzalı dinleyiciler Tuzla’da uygulanacak kentsel dönüşüm projesi üzerine kafalarına takılan  tüm sorular sorarken Radyoya konuk olan belediye başkanı Şadi Yazıcı soruları cevapladı.Yine Radyo’da Ali Babanın “Başkanlar Konuşuyor”’daki bu haftaki konuğu ise Bağcılar belediye başkanı Lokman Çağrıcı olacak .

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir