5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe danışma meclisini yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler ilçe danışma meclisini yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi 52. İlçe Danışma Meclisi yapıldı.Adalet ve Kalkınma Partisi  İlçe Başkan Yardımcısı  Av. Gökhan TARAN’ın divan başkanlığını yaptığı danışma meclisine   .9425

İstanbul Milletvekili    aynı zamanda ilçe sorumlusu  Prof.Dr. Türkan DAĞOĞLU, İl Başkan yardımcısı  Ali Haydar YILDIZ, İl sorumlusu  Zehra TAŞKESENLİOĞLU, İlçe Başkanı  Av. Umut ÖZKAN, Belediye Başkanı  M.Tevfik GÖKSU ve teşkilatın  tüm kademeleri hazır bulundu.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Av:Umut Özkan  bundan önceki yapılan 51 danışma meclisinde    olduğu gibi bu   meclisinde  de yoğun katılımlı olmasından memnuniyet duyduğunu ifade etti .Özkan konuşmasında  “evet üye ziyaretleri ve   çalışmaları hakkında   çok detaylı  bilgi verirken önümüzdeki sürecin geçen zamanlardan daha önemli olduğunu ifade ederek bu zamana kadar   ilçe teşkilatım hep kendine yakışanı yapmıştır bundan sonrada aynı hassasiyeti göstereceğini biliyorum”dedi.Esenler belediye meclis üyesi aynı zamanda   0_969791.9425

Büyükşehir  meclis üyesi  Tevfik HELVACI ve İl Genel meclis üyesi  Aziz DAMAR’da  yaptıkları çalışmalar hakkında geniş bilgi verdi.Esenler belediye başkanı M:Tevfik Göksu ise yaptığı konuşmada geçen   dört yılın muhasebesini yaparak gelinen noktayı anlatarak ilçede yapacağımız daha çok iş var”dedi.

İl Başkan yardımcısı z Ali Haydar YILDIZ ise konuşmasında   teşkilat ruhunu gündemde tutarak  Adalet ve Kalkınma Partisi  üzerinde oynanan oyunları anlatarak ilçe başkanımızın da ifade ettiği gibi şu süreçte eskisinden dahada uyanık olma zorunluluğumuz var”dedi.

Bölge Milletvekili  Türkan Dağoğlu , Esenler’in teşkilatı ve belediyesiyle bir bütün olduğunu bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada    büyük bir oy patlaması yapacağını ümit ettiğini söyledi.

Danışma meclisi  teşkilat üyelerinin  yaptıkları  konuşmalar ile devam etti. Bu konuşmalar daha ziyade mahalle ve teşkilat sorunlarının dile getirilmesi oldu.

Seçim İşleri Başkanımız Av. Osman GÖKÇEBAŞ, sandık kordinatörlerinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.0_703568.9425

İlçe başkanı  kapanış konuşmasının  ardın’dan danışma meclisi 53. cüsünde toplanmak üzere son buldu.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir