7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Teşkilatın’da 8 kişi meclis üyeliği için istifa etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Teşkilatın’da 8 kişi meclis üyeliği için istifa etti

 Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Teşkilatında 8 kişi meclis üyeliği için istifa etti

                   30 Mart 2014  yerel seçimlerinde belediye meclis üyeliği için teşkilatta görev yapan sekiz kişi istifa ederek meclis üyesi aday,adayı oldu.İstifa eden sekiz kişinin yerine yedek üyelerden takfiye edildi. İşte teşkilatta görev yapan mclis üyeliği için istifa eden isimler:

1-Mehtap KAYAALP, 2-Abdullah BEYREK,3- Av Murat GÜLKIRAN, 4-Av Osman GÖKÇEBAŞ,5- Mehmet Kazım ESEN,6- Mehmet Kamil AYATA,7- Hacı Bayram YILMAZ 8- Feysel SADIKOĞLU ‘nun istifa dilekçelerini ilçe Başkanı Av. Umut ÖZKAN’a sundukları öğrenildi.
İstifaların kabulünün ardından ilçe yönetim kurulu üyeliklerine yedek yönetim kurulundan 1-Filiz KÜÇÜK,2- Feride BOZKURT,3-Bayram AKKAYA, 4-Özkan BAŞ, 5-Mecit TAŞTAN , 6-Ahmet TÜTÜNCÜ , 7-Şener KARABULUT ,8-Teyfik KAHVECİ atandı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir