18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Teşkilatın’da 8 kişi meclis üyeliği için istifa etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Teşkilatın’da 8 kişi meclis üyeliği için istifa etti

 Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Teşkilatında 8 kişi meclis üyeliği için istifa etti

                   30 Mart 2014  yerel seçimlerinde belediye meclis üyeliği için teşkilatta görev yapan sekiz kişi istifa ederek meclis üyesi aday,adayı oldu.İstifa eden sekiz kişinin yerine yedek üyelerden takfiye edildi. İşte teşkilatta görev yapan mclis üyeliği için istifa eden isimler:

1-Mehtap KAYAALP, 2-Abdullah BEYREK,3- Av Murat GÜLKIRAN, 4-Av Osman GÖKÇEBAŞ,5- Mehmet Kazım ESEN,6- Mehmet Kamil AYATA,7- Hacı Bayram YILMAZ 8- Feysel SADIKOĞLU ‘nun istifa dilekçelerini ilçe Başkanı Av. Umut ÖZKAN’a sundukları öğrenildi.
İstifaların kabulünün ardından ilçe yönetim kurulu üyeliklerine yedek yönetim kurulundan 1-Filiz KÜÇÜK,2- Feride BOZKURT,3-Bayram AKKAYA, 4-Özkan BAŞ, 5-Mecit TAŞTAN , 6-Ahmet TÜTÜNCÜ , 7-Şener KARABULUT ,8-Teyfik KAHVECİ atandı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir