21 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ahmet Tayan teslim oldu

Ahmet Tayan teslim oldu

Ahmet Tayan teslim oldu

  Üsküdar’da Su Ürünleri Kooperatifi’ne ait iskelede içki masasında çıkan tartışma sonrasında Ersin Fatih Pekcan’ı öldüren  Esenler Havaalanı Mahallesindeki ABBATTE gömleklerinin eski  şimdiki Ravelli gömleklerinin sahibi  olan işadamı Ahmet Tayan, olaydan bir hafta sonra teslim oldu. Tayan, olay gecesi Pekcan’ın arkadaşıyla masaya gelip bir anda kendisine saldırdığını iddia etti. Ünlü işadamı, kooperatife ait balıkçı barınağının atıl durumda olması nedeniyle yönetime barınağı güzelleştirmek adına yeni kurallar getirttiğini belirtti. Kendisinden daha eski üye olan Pekcan’ın bunu kendisine yedirememiş olabileceğini söyleyen işadamı Tayan ‘Buraların ağası sen misin?’ diyerek üzerime saldırdı. Elime geçirdiğim bıçakla ben de kendimi savundum” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir