29 Mart 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / AKP Esenler’de karar anı.Av.Gökhan Taran İlçe başkan adayı

AKP Esenler’de karar anı.Av.Gökhan Taran İlçe başkan adayı

 23 Kasım  Pazar günü  Kongrede  Adalet ve Kalkınma Partisi   Esenler İlçe Başkanlığına  Av.Gökhan Taran’ı aday gösterdi.

Adalet ve Kalkınma  Partisi Esenler İlçe Teşkilatının  23 Kasım Saat 13:00’da Esenler  Hakkı Başar Spor salonu’nda  olağan kongresini yapacak. Bu nokta da gelecek  genel seçimlerde  milletvekili adayı olması nedeniyle ilçe başkanlığına tekrar aday olmayan Av.Umut Özkan’ın yerine  adaylığı açıklanan Av.Gökhan Taran,Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler    İlçe temayül yoklamasında ve kanaat önderleriyle yapılan   istişareler sonunda  Av. Gökhan Taran ile  kongreye gidilecek olması   yönünde karar kıldı.Bu akşam Ak Parti İl Başkan yardımcısı  tarafın dan Esenler ilçe merkezinde Av. Gökhan Taran’ın isminin açıklanmasıyla ilçedeki kongre streside sonlanmış oldu.

İlçe Başkan adayı Av. Gökhan Tarhan 2003 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi  Esenler  ilçe  Gençlik Kollarında siyasete başlamış daha sonra sırasıyla   değişik kademelerde görev almıştır.Aslen Ordu Kumru Neüfusuna kayıtlı olan Tarhan kendi çevresine oldukça mütevazi ve  sevilen bir sima olarak biliniyor.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir