24 Nisan 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Erdoğan Esenlerdey’di

Erdoğan Esenlerdey’di

 Esenler için “Dev Eserler” projesi açılışı gerçekleşti. Bu açılışta Esenler halkı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırladı. cumhur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler Dörtyol Meydan’da toplam maliyeti 111 milyon TL olan Belediye Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi, Hükümet Konağı, Esenler Özdilek Anadolu İmam – Hatip Lisesi 1. Etabı, Cahit Zarifoğlu Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ile Bilgi ve Hikmet Evi’nin açılış törenine katıldı. Törende, binlerce vatandaşın yanı sıra milletvekilleri, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı hazır bulundu.

Çalışmalarımız devam ediyor

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Esenler için yeni projelerimi var, 20 bin m2 yaptığımız bu Dörtyol Meydanı’nı, 30 bin m2 yapabilmek için çalışmalarımızı sürdüyoruz.” Diyerek sözlerine devam eden Göksu, “İstanbul yönetilemez, İstanbul derdi çözülemez bir şehir diye ve artık İstanbul’un işinin çözülemeyeğini konuşulduğu bir dönemde bir ışık doğdu, İstanbul’un başkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Bir bir çözülen İstanbul’un sorunları ile beraber, Esenler’in tüm sıkıntıları çözüldü. Toplandığımız bu meydan daha önce 4 bin m2 bir meydandı, şimdi ise 20 bin m2 bir meydan haline geldi. Altından araçlar geçiyor, bu meydanın bu hale gelmesi adına bizlere desteğini esirgemeyen İstanbul büyük şehir belediye başkanı Sayın Kadir Topbaş’a teşekkür ediyorum.” dedi. Konuşmasına şu cümleler ile devam eden Göksu: “Esenler’de, Allah’a hamd olsun, büyük sorunları çözerek, yolumuza devam ediyoruz. Yapılan yeni kamu binaları sayesinde Esenler’in hiç bir bina eksiği kalmıyor.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

“Dev Eserler” için yapılan konuşmalar sonrası, 3G bağlantısı ile açılacak olan kamu binalarına canlı bağlantı sağlanarak kurdale kesme töreni gerçekleştirildi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir