22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ali Baba 91.8 İstanbul’un Sesin’de belediye başkanlarını konuşturmaya devam ediyor

Ali Baba 91.8 İstanbul’un Sesin’de belediye başkanlarını konuşturmaya devam ediyor

Ali Baba 91.8 İstanbul’un Sesin’de  belediye başkanlarını konuşturmaya devam ediyor

91.8’den  hem karadan ,hemde uydudan yayın yapan “İstanbul’un  Sesi “Radyosu  belediye başkanlarını konuşturmaya devam ediyor.

Her çarşamba saat 15’de belediye başkanlarını konuşturan program yapımcısı ve sunucusu Ali Baba lakaplı Ali Kara gazetemize gönderdiği açıklamada “Evet İ”stanbul’un Sesi “Radyosu olarak    çok büyük bir sosyal projeye daha imza atmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.Bu noktda biz de üzerimize aldığımız sorumluluk gereği  kamu oyunu aydınlatmak be buna bir nebze  olsun katkı sağlamak amacıyla  canlı yayın porgramı yaparak  her hafta İstanbul’un bir ilçe belediye başkanını konuk alarak İstanbul’da muhtemel beklenilen deprem ve onun önlemlerine yönelik yaptığımız programa bu zamana kadar Güngören,Başakşehir, Esenler,Küçükçekmece ve Beykoz belediye başkanlarını konuk aldık,gelecek haftaki konuğumuz ise Tuzla belediye başkanımız olacak amacımız İstanbul’da uygulanacak olan Kentsel Dönüşüm Porjesine bir nebze olsun katkı sağlamaktır.Bu noktada kendilerinin bir kamu görevinden öte bir şey yapmadıklarını ifade eden Ali Kara bütün dinleyicilerime diyorumki bizi dinlemeye devam”edin.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir