18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Göksu: Yıldız Teknik’te Yılın Yıldızı

Göksu: Yıldız Teknik’te Yılın Yıldızı

Göksu Yılın Yıldızı

 
  

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 10.su düzenlenen “Yılın Yıldızları” ödülleri sahiplerini buldu. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, ödül töreninde Rektörlük Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından 3 bin öğrenciyle yapılan anket sonucunda toplam 31 kategoride basın, medya, sanat, müzik ve iş dünyasının en beğenilen isimlerinin belirlendiği Yılın Yıldızları ödülleri düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. 

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Beşiktaş’taki Merkez Yerleşkesi Oditoryum Salonu’nda gerçekleştirilen tören, sanatçı Anjelika Akbar’ın piyano resitali ile başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katıldığı törende, müzik dinletisinin ardından ödül sahipleri teker teker açıklandı. Törende, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar da Onur Ödülü aldı. Uğur Dündar, Ali Kırca, Can Dündar, Cem Yılmaz gibi bir çok ünlünün de ödül aldığı törende, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Rektörlük Özel Ödülü’ne layık görüldü. Göksu’ya ödülünü YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek takdim etti.
Sanat, basın, medya, iş dünyası gibi birçok farklı kategoride tanınmış ismin ödül aldığı gecede Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, hem ödül aldı hem de ödül verdi. Göksu aynı gecede, yılın en beğenilen sabah haber programı seçilen Günaydın Türkiye programının sunucusu İrfan Değirmenci’ye ödülünü takdim etti.


Yüksek: Göksu bizim gurur kaynağımız

YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, “Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olması ve önemli projelere imza atmasından dolayı bizim gurur kaynağımız” diyerek Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’yu sahneye davet etti ve başarılarının devam etmesi dilekleriyle Rektörlük Özel Ödülü’nü kendisine verdi. 
Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da yaptığı kısa teşekkür konuşmasında mezun olduğu üniversiteden ödül almanın çok güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, “Mezun olduğum okuldan ödül aldım ve yine mezun olduğum okulun kampusuna hizmet ediyorum. Bundan dolayı kendimi çok bahtiyar hissediyorum. Beni bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

2011 yılının en beğenilen ve ödül alan isimleri:


Yılın iş adamı: Hüsnü Özyeğin
Yılın haber spikeri: Mehmet Ali Birand
Yılın kültür-sanat programı: Şeffaf Oda (Güneri Civaoğlu)
Yılın iş kadını: Arzuhan Doğan Yalçındağ
Yılın gazetesi Hürriyet
Yılın köşe yazarı Yılmaz Özdil
Yılın ekonomi ve iş dergisi Bloomberg
Yılın yazar Zülfü Livaneli
Yılın haber programcısı Fatih Altaylı
Yılın TV kanalı Habertürk
Yılın sabah haber programı İrfan Değirmenci ile Günaydın
Yılın eğlence-şov programı Beyaz Show
Yılın spor programı Yüzde Yüz Futbol
Yılın dizi film Muhteşem Yüzyıl
Yılın kadın dizi oyuncusu Beren Saat
 Yılın erkek dizi oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ
Yılın kadın tiyatro oyuncusu Deniz Çakır
Yılın erkek tiyatro oyuncusu Selçuk Yöntem
Yılın Türk filmi Kaybedenler Kulübü
Yılın radyo Power FM
Yılın radyo programı Matrax (Zeki Kayahan Coşkun)
 Yılın kadın şarkıcı Sıla
Yılın erkek şarkıcı Tarkan
Yılın müzik grubu Model
Yılın sporcu Burak Yılmaz
Yılın ekonomist Şükrü Kızılot
Yılın reklam filmi Mavi Jeans
Yılın şirket Doğuş Holding
Yılın banka Türkiye İş Bankası
Yılın sivil toplum örgütü AKUT
Yılın sosyal sorumluluk projesi Van için Rock.
Törende Erdoğan Bayraktar’ın yanı sıra Can Dündar, Ali Kırca, Uğur Dündar ile Zeki Kayahan Coşkun da onur ödülüne layık görüldü. İşletme Kulübü Onur Üyesi Cem Yılmaz da ödül alan isimler arasında yer aldı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir