24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ali Baba sordu.Ali Seydi Karaoğlu cevapladı

Ali Baba sordu.Ali Seydi Karaoğlu cevapladı

Ali Baba sordu.Ali Seydi Karaoğlu cevapladı

91.8’den yayın yapan İstanbul’un sesi radyosuna konuk olan  bu   TOKİ İstanbul Emlak Daire Başkanı Ali Seydi Karaoğlu yaklaşık iki saat kaldığı radyoda Ali Babanın sorularını cevapladı. Canlı yayında çok önemli açıklamalar’da bulunan  Karaoğlu “Kentsel dönüşüm bizim için kaçınılmaz bir unsurdu.Ve bu noktada bazı yasal engeller vardı.Hükümetimin bu engelleri aşma noktasında yaptığı düzenlemeleri iyi incelersek aslında vatandaşlarımızın mefaatine yöneliktir.”dedi.Hükümetin İstanbul’daki kentsel dönüşüm için kesenin ağzını açtığını , şimdi  ise yapılması gereken  ivedi şekilde dört ilçede başlayacak olan kentsel dönüşümü İstanbul’un tamamına yaymaktır.  TOKİ’nin  bu  konuda elini taşın altına koyduğunu belirten Karaoğlu TOKİ  bu noktada sorumluluk almaya hazırdır”dedi. Bu anlamda   Perşembe saat 15’de İstanbul’un en güçlü sesi ne Ali Babanın konuğu olan Karaoğluna dinleyicilerde bir takım sorular sordu.Yayın yaklaşık iki saat sürdü.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir