24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Onur Ödülleri” Töreni 24 Mart’ta

Onur Ödülleri” Töreni 24 Mart’ta

“Onur Ödülleri” Töreni 24 Mart’ta

Üsküdar merkezli yayın yapan İstanbul Flaş Gazetesinin geleneksel 5. Yıl Onur Ödülleri 24 Mart 2012 saat 19.00 da Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi büyük salonda düzenlenecek olan törenle sahiplerine verilecek.

2012 Onur Ödülleri hakkında açıklama yapan İstanbul Flaş Gazetesi Yayın Yönetmeni Yaşar Kaba yaptığı açıklamada “Gazeteci toplumun açık sesidir.

Son yıllarda dünya ve ülke gündemi oldukça yoğun, siyasi tartışmalar öyle bir boyuta geldi ki tartışmalardan birçok değerimizi arka plana attık, kaderleriyle baş başa bıraktık.

Sanatı, Sanatçıyı, bilim insanlarımızı, geleneksel el sanatlarını bin bir güçlükle devam ettirenleri yani kısaca ülkemizin bin bir güçlükle yetiştirdiği değerlerini unutur hale geldik bu nedenle onları hatırlamak onları halkla buluşturup en azından yaptıklarının farkında olduğumuzu onlara hissettirirken halkı o değerlerle tanıştırmak, onların ortaya koyduğu çalışmaları kamuoyuna aktarmak istedik.

Kamu görevi olan mesleğimizin gereğini yapma çabası içinde olduk.  Bu konuda halkımızdan gördüğümüz yakın ilgi bizleri mutlu etti.

Halkın duygu ve düşünceleri doğrultusunda verdiğimiz  “Onur Ödülleri” ülkesine ve insanlığa katkı veren insanlarımızı da oldukça mutlu etti.

Umarım ülke gündemimiz ülke için bir şeyler üretme çabasında olanların, daha çok değer gördüğü alkışlandığı bir döneme girer.

Hep birlikte insanlık için güzel işler yapmış oluruz dedi.”  Ödül Töreni akşamı yapılacak programla ilgili de bilgi veren Kaba, “Her yıl olduğu gibi bu yılda hep birlikte dolu dolu bir akşam yaşayacağız, Önemli sanatçılarımız sahne alacak Halk müziği sanatçısı (Bozlak) Mustafa Tatlıtürk, Keman Virtüözü, Muhammed Yıldırır, Özgün Müzik Fevzi Kurtuluş, Kemençe Ferhat Öncü, Jonglör Show Palyaço Geveze, Anadolu Gösteri Sanatları Aşukla Maşuk ve Halk oyunları, Türk Sanat Müziği Sanatçısı Cihat Hırçın ve Kompozitör Deniz Şiva Oflaz sahne alacak yani etkinliğimiz tam bir şölene dönüşecek.

2012 Onur Ödülleri

Kent Bilimci Yüksek Mimar Prf.Dr. Ahmet Vefik Alp, Bilişim Uzmanı  Prof.Dr. Aydın Köksal Bilgin, Araştırmacı-Yazar Haluk Tarcan, İlahiyatçı Araştırmacı Yazar Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, Seramik Sanatçısı Ressam Güngör Arıbal, Gazeteci- Yazar Özcan Atamert, Ressam Nihal Atamer, Bestekar Sami Derintuna, Keman Virtüöz Muhammed Yıldırır,  Türk Sanat Müziği Cihat Hırçın, Yaşam Koçu Deniz Şiva Oflaz, Geleneksel El Sanatları Sedat Özbek,  Ekonomi – Yazarı Çetin Ünsalan, Kültür Sanat Dergisi Şaheste Günday,  Aygad Kurucu Başkanı Gazeteci Hakan Manici, TYSD Saadet Suyolcuoğlu, Muhtar Zeki Hacıosmanoğlu, Karagöz Tasvir Sanatçısı Mahmut Güneş

Etkinlik dolayısı ile gazetecilerin çekimlerinden oluşan haber fotoğraf ve yine ödül alacak olan sanatçıların eserlerinden oluşan birde sergi düzenlenecek. Sergi, etkinliğin yapılacağı salon girişinde 24 Mart 2012 saat 10.00 -25 Mart 2012 Pazar akşamına kadar açık kalacak.

Girişler ücretsiz etkinlik halka açık olacak.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir