22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ardahan Çıldırlılar 26 Şubata hazırlanıyor

Ardahan Çıldırlılar 26 Şubata hazırlanıyor

Ardahan  Çıldırlılar 24 Şubat’a hazırlanıyor.

Ardahan Çıldırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Esenler’deki  Genel Merkezinde  ilçede yayın yapan basın mensuplarına   kahvaltı verdi. Ardahan Çıldırlılar Derneği Başkanı  Yüksel Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulundukları kahvaltı sonrası    basın mensuplarına bir dizi açıklamalarda bulundu. Kılıç”biz dernek olarak yürüttüğümüz faliyetleri tam anlamıyla halka duyuramadık bunda bizim hatamız var işte bu anlamda bizde budan sonra basınla daha yakın diyalog içerisinde olmak için buradayız”dedi.

 

Ardahan Çıldırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Kılıç”Dernek olarak bir çok aktivitelere imza atıyoruz.Ancak bunu duyurmakta bir hayli zorlanıyoruz.Bizde yönetim olarak anladıkki bunun yolu basın dan geçer bundan dolyı sizleri ihmal ettiğimiz için özür diliyorum”dedi.

Konuşmasını  şöyle sürdüren Kılıç “Örenğin biz her yıl 28 köy derneklerimizin katıldığı ilkbahar futbol turnuvasını Esenlerde yapıyoruz.Bu turnuvada yaklaşık 750 sporcumuzu tanıtma fırsatı bulduğumuz gibi bunların yakınları ve aileleriyle birlikte yine 2-3 bin kişiye diğer ilçelerden Esenlere gelip görmelerine imkan veriyoruz.

Ben yukarıdada ifade ettiğim gibi bundan sonra biz ilçede her türlü aktivitenin olduğu yerde olacağız”diyen Kılıç”Yeri gelmişken onuda belirteyim şu anda yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ESDEF’i yakın takibe aldılar en kısa zamanda ESDEF’e de üye olabiliriz”dedi.Geçenlerde Esenler Beledieyesi tarafından Sarıkamışta  şehit olan 90 bin  askerimiz adına bir anma porğramı düzenlenmiş inanın o programın içinde olmayı çok arzu ederdik ancak olamadık bu programa davet bile edilmedik bundada bizim hatamızın olduğunu kabul ederek bundan sonra bu ve bunungibi hataları yapmamaya gayret göstereceğiz”diyerek konmuşmasını noktalamadan önce yine 26 Şubat 2012 yılında Çıldırın düşman işgalinden kurtuluşu kutlanacak bunuda yine sizlerin aracılığıyla tüm kamu oyuna duyuracağız”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir