23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Başarı sizden taktir bizden

Başarı sizden taktir bizden

Başarı sizden taktir bizden.

Esenler ilçemize geldiği   zamandan bu yana   halk sağlığını koruma ve kollama  yönünde  büyük misyon üstlenen ve başarılı çalışmaları ilede  ilçe halkı  tarafın’dan taktirle karşılanan Esenler  İlçe Hayvancılık ve Tarım Müdürlüğü  müdürü Turgut Şişman ve personeli  başarılı çalışmalarından dolayı Esenler ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu tarafından taktir belgeleriyle  ödüllendirildi.Esenler İlçe Hayvancılık ve Tarım Müdürlüğü  tafından bir kahvalatı verildi. İlçe Tarım ve Hayvancılık   Müdürü Turgut Şişman’ın ev sahipliğin’de gerçekleşen kahvaltıya Esenler  ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu,Esenler ilçe Emniyet Müdürü Murat Yüksel,Esenler ilçe kaymakamlık yazı işleri müdürü Medi Daş,ilçe basın mensupların’dan Gazete Esenler,Esenlerde son Haber,7/24 Esenler ve Esenler’in sesi gazetesi katıldı.Kahvaltı’dan sonra bir konuşma yapan Esenler Hayvancılık ve Tarım ilçe  müdürü Turgut Şişman”Bu gün burada  düzenlediğimiz kahvaltıya iştirak eden saygı değer misafirlere huzurlarınızda çok  teşekkür ediyorum.Aslında bu kahvaltıyı daha önce’den organize etmemiz gerekirdi  ancak nasip bu güneymiş diyen  Turgut Şişman”Ben Esenler’de ekibimle  birlikte göreve başlayalı bir yıl oldu.Bu bir yıllık zaman zarfında çok önemli çalışmalarda bulunduk, ben buradan samimiyetle ifade ediyorumki “bizim görevimiz halkın sağlıklı gıda tüketmesine katkı sağlamak ve  ilçe halkının sağlığıyla oynanmasına olanak vermemektir.Bu zamana kadar bu hassasiyetimize anlayış gösteren  çok değerli esnafımıza  huzurlarınızda çok  teşekkür ediyorum”diyerek , herkese afiyet olsun diyerek konuşmasını noktaladı.

Daha sonra  söz alan ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu”Evet arkadaşlar bu gün Esenler ilçe  Hayvancılık ve Tarım Müdürümüz , Sayın Turgut Şişmam beyin misafirleriyiz. Yaklaşık bir yıl önce ilçe’de göreve atanan Turgut bey ve arkadaşları bu bir yıllık zaman dilimi  içinde bir  çok önemli projelere imza attı.Ben ilçe kaymakamı olarak i Esenler lçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün çalışmaların’dan  son derece memnunum  bundan dolayıdır’ ki bu gün    bu arkadaşları taktirle  ödüllendirmek istiyorum.Bilindiği gibi üç taktir alan memur arkadaşımız aldığı mağaşın iki katıyla ödüllendiriliyor.Esenler ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü.”Nasıl ki  kurum ve kuruluşlarda çalışan memurların çalışmayanları  cezalandırılırsa işte bu anlamda biz amirler çalışanı’da ödüllendirmemiz lazım.  Zaten işin doğrusu ve  etiğide bu dur ki denge sağlansın”dedi. İlçe kaymakamı Nazım Madenoğlu kanuşmalarının  ardından Esenler ilçe Hayvancılık ve Tarım Müdürlüğü  Müdürü Turgut Şişma ve personelini taktir belgeleriyle ödüllendirdi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir