3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksunun acı günü

Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksunun acı günü

Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksunun acı günü.Esenler belediye başkanı  M.Tevfik Göksunun 73 yaşın’daki  babası Abdurahman Göksu hayatını kaybetti.Uzun süredir rahatsız olan Abdurrahman Göksu  bun dan bir ay  önce aniden rahatsızlanmış    Başakşehir Devlet Hastanesine kaldırılmış,Buradan’dada  Yeşilköy’deki  bir özel hastahaneye  nakledikerek    tedavisi devam  etmiş burdanda iyileşerek  taburcu olmuştu.Ardından memleketine giden Abdurahman Göksu memleketinde bu sefer başka bir rahatsızlığa yakalanarak hayatını kaybetti.Göksunun yaşamını yitirmesi Göksu ailesini ve yakınlarını derin yasa boğdu. Merhum  Abdurrahman Göksu Adıyamanın Gökbaşı ilçesinde toprağa verildi.Biz de merhuma allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yorum

  1. Sayın Başkanım Babanı Kaybetmişsin Başın Sağolsun Mekanı Cennet Olsun. Geride kalanlara Allah Sabır Versin Hepimiz Dua Ediyoruz Cennet Kabıları Acsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir