21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / BAŞKAN ÖZKAN ERCAN’A BİR ÖDÜL DAHA !

BAŞKAN ÖZKAN ERCAN’A BİR ÖDÜL DAHA !

BAŞKAN ÖZKAN ERCAN’A BİR ÖDÜL DAHA !

ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, “Altın Arı Belediyecilik Ödül Programı” nda “Yerel Yönetimlere Destek” kategorisinde ödül almaya layık görüldü.

 ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, “Altın Arı Belediyecilik Ödül Programı” nda “Yerel Yönetimlere Destek” kategorisinde ödül almaya layık görüldü.
ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, İstanbul’da gerçekleştirmekte olduğu Kentsel Dönüşüm çalışmalarından dolayı, İmza Ajans ile Kent ve Yerel Yönetimler Stratejik Araştırmalar Merkezi (KEYSAM) tarafından düzenlenen “Altın Arı Belediyecilik Ödül Programı”nda “Yerel Yönetimlere Destek” kategorisinde ödül almaya layık görüldü.
ESİNDER YAPI A.Ş. ile başarılı işlere imza atan Başkan Özkan Ercan, daha önce de Beşiktaş Platformu tarafından yapılan ‘Yılın En İyileri’ programında  jüri üyeleri ve kamuoyu araştırması sonucunda ‘Yılın İş Adamı’ ödülüne , DenizBank’ın düzenlediği ‘En İyiler’ programında üç kez kentsel dönüşümde Türkiye Lideri ödülüne, Dünya İş Konseyi Liderler Zirvesi’nde (World Business Assembly) Avrupa Altın Hizmet Ödülü’ne ve  Kent ve Yerel Yönetimler Stratejik Araştırma Merkezi (KEYSAM) tarafından “Yılın Çıkış Yapan İş Adamı” ödülüne layık görülmüştü.
Programın ardından sosyal medya hesabından görüşlerini aktaran Başkan Özkan Ercan “Ankara’da düzenlenen  “Altın Arı Belediyecilik Ödül Programı”nda “Yerel Yönetimlere Destek” kategorisinde ödül almaya layık görüldüm. Beni bu ödüle layık gören İmza Ajans ve KEYSAM yetkililerine teşekkür ederim” dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir