18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bayrampaşa’da 15 kilo patlayıcı bulundu

Bayrampaşa’da 15 kilo patlayıcı bulundu

Terörle mücadele ekipleri, İstanbul’da iki ayrı bölgede patlayıcı madde araması yapıyor.

İstanbul polisi gelen bir ihbar üzerine harekete geçti. Güvenlik güçleri İstanbul’da iki ayrı noktada patlayıcı madde arıyor.

Bayrampaşa ve Zekeriyaköy civarında aramalar yapılıyor. Eğitimli köpeklerin de kullanıldığı arama neticesinde Bayrampaşa’da patlayıcı madde ele geçirildi.
BAYRAMPAŞA’DA 15 KİLO PATLAYICI Bayrampaşa’da terör örgütü KCK Soruşturması kapsamında kazı çalışması yapan polis, siyah bir poşete sarılı kutu içinde yaklaşık 15 kilo patlayıcı madde buldu. Yapılan incelemede patlayıcı maddenin cinsinin A4 olduğu belirlendi.
Bayrampaşa’da kazı yapan polis ekipleri, aramanın yoğunlaştığı alanda siyah poşete sarılı bir kutu buldu. Kutu incelenmek üzere kazı alanında oluşturulan çadıra götürüldü. Burada incelemeye alınan kutudan patlayıcı madde çıktı. Uzman polisler, kutudan çıkan maddenin cinsinin A4 patlayıcı olduğunu belirledi. Kazı alanında polisin çalışmaları sürüyor.
İstanbul Terörle Mücadele ekipleri daha önce de Olimpiyat Stadı çevresinde patlayıcı madde araması yapmış ve güçlü miktarda patlayıcı bulunmuştu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir