5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / BEL-SİM 1. Kuruluş yıl dönümünü kutladı

BEL-SİM 1. Kuruluş yıl dönümünü kutladı

 

BEL-SİM 1. Kuruluş yıl dönümünü kutladı

 BEL-SİM(Tüm Belediye Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) 1. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle düzenlenen gecede konuşan Bel-Sim Genel Başkanı Derviş Karakoyun,yönetim kurullarının birçok zorluğu aşarak, üyelerinin desteğiyle bugünlere gelindiğini belirterek  “Bel-Sim hergeçen gün daha da büyümekte ve gelişmektedir” dedi.

 

TURGUT BEKİROĞLU

 

İstanbul/ Türkiye Geneli Tüm Belediye Çalışanları(Sözleşmeli-işçi-İştirakleri ve memurları) Yardımlaşma Derneği(Bel-Sim)’in “1. Kuruluş Yıldönümü Gecesi” Fatih, Edirnekapı Mihrimah Sultan Düğün Salonu’nda kutlandı.

    Belediye çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği 02 Mart 2012, Cuma günü gerçekleşen program, şehitlerimizin anısına ve ahrete göç eden tüm belediye çalışanlarının ruhuna Kuran-ı Kerim okunarak başladı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Bel-Sim Genel Başkanı Derviş Karakoyun, Bel-Sim’in kuruluşandan bugüne gelen süreci kısaca ifade ederek, zorlukları yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının yoğun çalışması ve üyelerinin desteğiyle aştıklarını söyledi. Karakoyun, “Derneğimiz hergeçen gün sizlerin desteğiyle büyümekte ve gelişmektedir. Önümüzdeki dönemde önemli projelerimiz bulunmaktadır. Üyelerimizin talebi ve ilgisi olması halinde toplu konut yapmayı planlıyoruz. Bu konuda ülkemizin önde gelen inşaat şirketlerinin bazı üst düzey yöneticileriyle görüşmeler yaptık. Üyelerimizin öğrenci çocuklarına aylık burs vermeyi ve ayrıca üyelerimizin hoşça vakit geçirebileceği bir lokal açmayı da planlıyoruz. Amacımız bir taraftan üye sayımızı hızla arttırırken, diğer taraftan da üyelerimizle ilgili ilişkilerimizi geliştirecek tüm projeleri gerçekleştirmektir” şeklinde konuştu.

Gecede, çocukları doğan ve evlilikleri gerçekleşen üyeler çeyrek altınla ödüllendirilirken, ayrıca yapılan çekilişte şanslı üyelere birer gömlek hediye edildi.

Tasavvuf ve Türk Sanat Musikisi ile kulaklarının pası giden üyeler, sanatçıların Karadeniz, İç ve Doğu Anadolu Türküleri ile doyasıya eğlendiler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir