18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bu başkanlık sana yakışıyor….

Bu başkanlık sana yakışıyor….

   Bu başkanlık sana yakışıyor….
Cumhuriyet Halk Partisi  İl Genel Meclis üyesi Esenler Minibüsçüler Odası Başkanı Hasan Ayar’ın kardeşi Ahmet Ayar   Esenler Dörtyol Meydanın’da  belediye başkanının halkla sohbeti sırasında  yanına yanaşarak   “Başkanım helal olsun  bu başkanlık sana   yakışıyor”dedi.

Geçenler’de Esenler Dörtyol   Meydanı’n da bir takım  incelemeler de bulunan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ya halk büyük ilgi gösterdi.Esenler belediye başkanı  bir den Mehmet Tevfik Göksuyu karşılarında bulan kadınlar  yeri geri gelmişken fırsatı ganimete çevirmek istediler.  Bunun üzerine Göksu: Kadınlara evet meramınızı anlıyorum  merak etmeyin en kısa zaman’da İstanbul caddesi üzerinde mülkiyet  hakkının belediyeye ait olduğu bir  alanınız var bu bahsedilen yer uzun yıllar Esenler spor kulübünün kullanımında mahkeme sonuçlandı.Ve  burası der hal yıkılararak kadınlarımızın kullanacağı bir mekan  yapılacak ”dedi. Bunun üzerine  Cumhuriyet Halk Partisi  İl genel meclis üyesi Esenler minibüsçüler odası başkanı Hasan Ayar’ın kardeşi Ahmet Ayar  ise belediye başkanının yanına yanaşarak “Başkanım Helal olsun sana bu başkanlık    yakışıyor”demesi başkanı ve yanındakileri  güldürdü. Bilindiği gibi şu anda kullanımda olan Esenler Minibüsçüler Odasına ait binanın esas kullanımı Esenler Spor Kulübü’ne ait olup.Esenler Minibüsçüler Odası burada kiracı konumunda.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir